Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

Skończcie tę śpiewke z trolem, bo to nudne i żałosne. Akcesoria to ważny element, a więc bez niego telefon traci na wartości. A tobie gonzo najlepiej niech spadnie na ziemię i się rozbije, szczerze ci tego życzę, przestaniesz pisać farmazony.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie tę śpiewke z trolem, bo to nudne i żałosne. Akcesoria to ważny element, a więc bez niego telefon traci na wartości. A tobie gonzo najlepiej niech spadnie na ziemię i się rozbije, szczerze ci tego życzę, przestaniesz pisać farmazony.



Dziękuję i wzajemnie
Od sześciu lat mam smartphony bez szybki bez etui i jakoś żyję, a głupotą jest pisanie że telefon traci na wartości bez akcesoriów. Wtedy model KATE na starcie powinien być 200zl tańszy od KENZO

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie etui BUMPER ALUMINIOWY, podoba mi się ale potem pomyślałem czy aluminium dobrze zabezpiecza boki i czy czasami nie tłumi sygnału gsm/wifi.

Macie doświadczenia z takim typem etui?

http://allegro.pl/etui-bumper-aluminiowy-xiaomi-redmi-note-3-pro-i6391891056.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie tę śpiewke z trolem, bo to nudne i żałosne. Akcesoria to ważny element, a więc bez niego telefon traci na wartości. A tobie gonzo najlepiej niech spadnie na ziemię i się rozbije, szczerze ci tego życzę, przestaniesz pisać farmazony.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro



Akcesoria są, choć trudne do zdobycia a sądzimy że będzie lepiej za to twoje wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego poza narzekaniem... Gdyby to raz... Stąd określenie troll :) istotniejszy problem to brak części w postaci ekranu gdy już się rozbije ....

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akcesoria są, choć trudne do zdobycia a sądzimy że będzie lepiej za to twoje wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego poza narzekaniem... Gdyby to raz... Stąd określenie troll istotniejszy problem to brak części w postaci ekranu gdy już się rozbije ....

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


No właśnie, kolejna wada to brak części zamiennych.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gonzo_86 napisał:


Coś ciężko mi uwierzyć że to na SE. Nigdzie nie widziałem takich na nasz model nawet na wątku xda

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

Również widziałem to ogłoszenie ale nie kupiłem dlatego, że zamówiłem w zbiorowym zakupie forumowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, doniu1122 napisał:

Są szkła do kate na Ali                         

Są od kilku tygodni i nikt ich jeszcze nie dostał a jak dziś kupisz to ze wzgledu na świeta, marne szanse byś je dostal w tym roku jeśli nie wybierzesz kuriera za kilkanascie $.

 

Zamawialiście etui na gearbest? Jeśli nie to dobrze
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=69428029&postcount=232
Widać, ich suwmiarki są inne od tych europejskich

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Boczek napisał:

Próbował ktoś silikon od redmi Note 2 naciągać na nasz model ? Chodzi mi o to czy poza otworem na fingerprinta reszta wycięć pasuje?

Silikony nie ale hard case używałem przez miesiąc, zanim dostałem flip case.

Zakryty czytnik palca, pół głośnika i u góry minijack. Telefon pasuje idealnie, i siedzi w tym pewnie, zamówiłem hard case, ponieważ łatwiej go "wyrzeźbić"jeśli ktoś ma trochę chęci.

To etui:

Ultra Slim Thin Matte PC Hard Back Cover Case Custodia Per Xiaomi Redmi Note 2

a efekt taki:

 

 

IMG_0133.JPG

IMG_0134.JPG

IMG_0135.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikony nie ale hard case używałem przez miesiąc, zanim dostałem flip case.
Zakryty czytnik palca, pół głośnika i u góry minijack. Telefon pasuje idealnie, i siedzi w tym pewnie, zamówiłem hard case, ponieważ łatwiej go "wyrzeźbić"jeśli ktoś ma trochę chęci.
To etui:
Ultra Slim Thin Matte PC Hard Back Cover Case Custodia Per Xiaomi Redmi Note 2
a efekt taki:
 
 
IMG_0133.JPG
IMG_0134.JPG
IMG_0135.JPG

To co masz to jakieś dziadostwo, które Ci nawet telefonu nie ochroni podczas upadku. Żarty jakieś.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To co masz to jakieś dziadostwo, które Ci nawet telefonu nie ochroni podczas upadku. Żarty jakieś.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro



Dziękuję za opinię, ja jednak pozwolę sobie mieć inne zdanie, jako że mam to etui i mogę sprawdzić w rzeczywistości jak się sprawuje a nie opieram mojej opinii jedynie na zdjęciach w Tapatalku.
Jest wystarczająco sztywne i grube, od przodu wystaje przed ekran. Telefon mocno w nim siedzi i sama faktura materiału sprawia, że etui z telefonem pewnie siedzi w dłoni.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj 3 takie cuda po 5$ szt.:

https://www.aliexpress.com/item/Silk-Pattern-PU-Leather-Flip-Cover-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-Case-With-Stand/32767960040.html?spm

 

przez tą pocztę Air Mail HongKong. Jak przyjdą to wrzucę fotki jak wyglądają w realu.

Dzisiaj widzę, że jest promo i kosztują po 3,24 szt., jest opcja jakiegoś przeliczenia tego zamówienia?? Czy odpuścić sobie te 5$ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...