Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie ogłoszenie

" Sprzedam nowe, oryginalne Etui do Xiaomi Redmi Note 3 PRO (wersja KATE Global), posiadam dwie obudowy, jedna w kolorze granatowym, druga srebrnym. Wtajemniczeni wiedzą że ta wersja smartfona Xiaomi jest większa o 2 mm od standardowej. Polecam, możliwość obejrzenia. Produkt nowy, oryginalny, sprowadzony z Tajwanu... "


https://www.olx.pl/oferta/etui-case-plecki-xiaomi-redmi-note-3pro-se-kate-oryginalne-nowe-CID99-IDiDBc3.html#83c53e3727

Niestety poszukuje koloru złotego ale może ktoś jest chętny na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, widmo82 napisał:

nikt nie mial takiej przyjemnosci, moze na innych zagranicznych forach (np. xda) ale nie szukalem tam. Zamawianie tych etui co podawalem tylko na wlasną odpowiedzialnosc jesli majrend nie odezwie sie lub napisze jakoś ... z d*py

Chyba się nie zrozumieliśmy...

Piszesz, że nikt nie miał możliwości sprawdzenia tych etui, ale przecież Nillkin Frosted Shield, to bardzo popularne case, które posiada mnóstwo osób na tym forum, tak więc wystarczy, żeby ktoś posiadał w rodzinie lub wśród znajomych telefony Kenzo oraz Kate i zweryfikował tą kwestię. Oczywiście to etui jest dedykowane przede wszystkim do Kenzo, ale mnie ciekawi, czy do Kate również da się je wcisnąć?

No chyba, że Twój link prowadzi do zmodyfikowanego etui Frosted Shield, które producent wypuścił na rynek specjalnie do Kate? Jeśli tak to sorry za zamieszanie..Ja pytam, czy to podstawowe etui, które jest w sprzedaży od dawna na siłę będzie pasować również do Kate?

Edytowane przez cointreau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam zamiar stać się posiadaczem telefonu w wersji "Kate", dlatego też od razu szukam akcesoriów. Na jakimś zagranicznym forum znalazłem takie etui, gdyby ktoś chciał zaryzykować 20PLN :):

https://pl.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-International-Edition-Note-3-Phone-Case-Stand-Wallet-Leather-Flip-Cover-For-Redmi/32764172838.html?spm=2114.13010608.0.0.tgVO2L&detailNewVersion=&categoryId=380230

Chińczyk napisał, że jest to wersja na 152mm

Będę mógł to sprawdzić dopiero po otrzymaniu telefonu i etui.

Sprzedawca podobno pracuje też nad tym żeby w jego ofercie pojawiły się casy, takie bez tej klapki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, cena niska więc może i jakość słaba...

10 zł za 2 szkła, to nie tak dużo  - nie wiem czy zaryzykować, czy jeszcze zaczekać ;)

A wy czego używacie? Czekacie na inne szkła czy używacie tych z Tajwanu? Mi osobiście podobała się ta fabryczna folia - matowa - prawie w ogóle nie było na niej widać rys i odcisków palców :D

3MK ma dobre folie/szkła, lecz uważam, że za drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sacree napisał:

No właśnie, cena niska więc może i jakość słaba...

10 zł za 2 szkła, to nie tak dużo  - nie wiem czy zaryzykować, czy jeszcze zaczekać ;)

A wy czego używacie? Czekacie na inne szkła czy używacie tych z Tajwanu? Mi osobiście podobała się ta fabryczna folia - matowa - prawie w ogóle nie było na niej widać rys i odcisków palców :D

3MK ma dobre folie/szkła, lecz uważam, że za drogie...

Ale przecież 3MK sprzedaje folie do naszego modelu między innymi matową w cenie 2szt./29,90zł  a najtańsza u nich 2szt./12,99zł, to tak drogo? tu masz linka do matowej: https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/-Xiaomi-Redmi-Note-3-Global-International-3mk-MATTE/36736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomaszk700326 napisał:

Ale przecież 3MK sprzedaje folie do naszego modelu między innymi matową w cenie 2szt./29,90zł  a najtańsza u nich 2szt./12,99zł, to tak drogo? tu masz linka do matowej: https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/-Xiaomi-Redmi-Note-3-Global-International-3mk-MATTE/36736

Dziękuję za odpowiedź :) - wiem co mają w ofercie, tylko chodzi o to, że ja nie chcę folii - to szkła mają drogie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytałem o wyżej wymienione szkła i mimo że piszę że wersja Global to radzę uważać bo mi napisali że jest to do wersji 150mm...

 

Pojawiły się już gdzieś w PL jakieś etui do naszych 152mm?

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://folie-ochronne.3mk.pl/ Z 2 newsa wynika, że folie z dopiskiem Global mają inny wymiar, więc pewnie ktoś wprowadził Cię w błąd. Tam dużo osób chyba nie ogarnia, co sprzedają. Pisałem zapytanie o dostępność folii Global do 3 oficjalnych punktów 3mk w Warszawie i w żadnym nie wiedzieli, czy dopisek Global coś zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...