Skocz do zawartości

Szkła i etui do R3N (Kate)


gregsoir

Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś z fabrycznej folii? Warto ją zostawić na dłuższy okres czasu?


Dodatkowo przez tą matowa folie przednia kamera staje się całkowicie bezużyteczna. Do tego bardzo łatwo się rysuje. U mnie wystarczyło, że miałem Jack od słuchawek w jednej kieszeni z telefonem i na folii już powstały rysy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snajper napisał:

Widział ktoś może gdzieś już szkło hartowane sztywne 9h na kate?

7h w 3MK

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-3-Global-International-3mk-FlexibleGlass/36738

2 godziny temu, BHBmacieg napisał:

 


Dodatkowo przez tą matowa folie przednia kamera staje się całkowicie bezużyteczna. Do tego bardzo łatwo się rysuje. U mnie wystarczyło, że miałem Jack od słuchawek w jednej kieszeni z telefonem i na folii już powstały rysy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

 

Cholerka teraz zauważyłem, że faktycznie zakrywa. Choć nie ukrywam, jest to kamerka z której nie korzystam :) Do tego ten matowy całkiem fajny, zero odbić, zero palców. Jutro wezmę się za klejenie zestawu z 3MK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jak się uda szkło a wytrzymałość zawyżają jak zawsze mam od Kenzo 7zł i nie idzie tego zarysować a na sony z1c za 30zł pęknięte i zarysowane po tygodniu było a oba 9h niby

43 minuty temu, widmo82 napisał:
43 minuty temu, widmo82 napisał:

 

Krążą opinie, ze te szkła to tylko w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do około 2 tygodni mają pojawić się akcesoria do Kate na - http://aze.com.pl/  i na http://www.etuo.pl/  (tak odpowiadali w mailach) Ja jak na razie kupiłem na allegro etui silikonowe i tam jeszcze szkło hart. było w zestawie za 20zł (rewelacją to pewnie nie jest) ale jak na teraz na te 2-3 tygodnie musi starczyć. Oczywiście jeszcze nie dotarła do mnie paczka bo zamówiłem wczoraj. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, acocieto napisał:

Aze.com.pl również tak mi odpisało, ale podobnie jak u Ciebie potrzebuje na teraz. Które dokładnie z allegro?

Szukałem w sumie czegoś taniego ze szkłem i etui żeby nie przepłacać skoro za 2tyg maja być dedykowane do tego modelu + niepewność czy się wciśnie telefon w etui ale mam nadzieje że tak. http://allegro.pl/szklo-hartowane-etui-slim-xiaomi-redmi-note-3-pro-i6571740910.html?snapshot=MjAxNi0xMS0wM1QyMTozOToyOVo7YnV5ZXI7OTk4MTgwMjQ3MzQzZTlkNDU0MzZkYTRjZGZiNzI3MzdhMjM1MzM2ODUxNjUxNGE4ZWMxMzYzZDE5MDc2OWI3YQ==    nie wiem jakiej to jest jakości ale może przetrwam te 2-3 tygodnie :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Avre napisał:

Szukałem w sumie czegoś taniego ze szkłem i etui żeby nie przepłacać skoro za 2tyg maja być dedykowane do tego modelu + niepewność czy się wciśnie telefon w etui ale mam nadzieje że tak. http://allegro.pl/szklo-hartowane-etui-slim-xiaomi-redmi-note-3-pro-i6571740910.html?snapshot=MjAxNi0xMS0wM1QyMTozOToyOVo7YnV5ZXI7OTk4MTgwMjQ3MzQzZTlkNDU0MzZkYTRjZGZiNzI3MzdhMjM1MzM2ODUxNjUxNGE4ZWMxMzYzZDE5MDc2OWI3YQ==    nie wiem jakiej to jest jakości ale może przetrwam te 2-3 tygodnie :D  

Kupiłem u niego tylko szkło od Kenzo i trochę małe 1mm z góry ze 2mm tak na oko ale ekran zasłania i panel dotykowy na dole ale nie rysuje się

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Snajper napisał:

Kupiłem u niego tylko szkło od Kenzo i trochę małe 1mm z góry ze 2mm tak na oko ale ekran zasłania i panel dotykowy na dole

Wiem jestem świadom tego, że szkło będzie za małe bo jest do Kenzo właśnie :Da kupowałeś z etui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem dziś szkło 3mk do kate i nie wiem jak inni czy tylko ja trafiłem na trefną sztukę ale po otworzeniu opakowania okazało się że szkło jest od środka porysowane, poprzyklejane są do niego jakieś drobinki których nie da się usunąć. Założyłem na telefon i wymiarowo pasuje idealnie ale gdy ekran jest zgaszony to na czarnym tle widać wszystkie rysy i niedoskonałości. Wygląda to jakby szkło było używane. Wróciłem do szkiełka nillkina od kenzo a to sobie wyjaśnię z producentem bo 50 zł za taki bubel to rozbój w biały dzień.

IMG_20161106_144709_HDR_800x600.jpg

Edytowane przez raffal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gonzo_86 przyszła i moja paczka. No i troch d*pa + 2 mm jednak sprawia problem. Na siłę telefon wejdzie, ale albo z góry, albo z dołu, otwory nie pasują. Jak otwór na ładowarkę pasuje to otwór na słuchawki nie pasuje - chwilowo może być ale docelowo nie zdaje egzaminu. Po przez te naciąganie silikon nie ma rantów na wyświetlaczu więc jedyne co poprawia to pewność uchwytu bo przy upadku gówno daje :)  Szkło które ja otrzymałem ma inny kształt niż Twoje. Ja mam otwory na aparat i czujniki ale tak jakby było odrobinę za wąskie... Może masz jakąś metodę na rozciągnięcie tego silikonu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2016 o 15:25, Snajper napisał:

U mnie fabryczna folia jest szara i przyciemnia ekran więc na dłuższą metę się nie nadaję.

a wiecie jak sciągnac tą fabryczna folie ?:) bo rozumiem że na każdym nowym telefonie jest. Jakiś prosty sposób ?

Edytowane przez Kyniolus73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kyniolus73 napisał:

a wiecie jak sciągnac tą fabryczna folie ?:) bo rozumiem że na każdym nowym telefonie jest. Jakiś prosty sposób ?

Na górze wystaje taki mały cycek za który możesz podważyć paznokciem i ściągasz. Ja to zrobiłem od razu jak przyszedł telefon, folia jest szara i zmienia kolory na wyświetlaczu, obraz jest też zbyt ciemny. Plus jest też taki, że po ściągnięciu od razu po wyjęciu z pudełka ekran jest idealnie czysty więc można od razu przystąpić do wklejania szkła (ja na razie mam od Kenzo zakupione wraz z telefonem ale czekam na to niby '9H' z aliexpress i zamówiłem też Nilkina od Note 2, wymiarami jest identyczne z Kate, może będzie pasowało ;-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...