Skocz do zawartości

Aktualizacja globala do 8.0.3.0 redmi 3s


Brombor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w oficjalnej dystrybucji X-KOM i aktualizacja nie przechodzi :]

Ściąga się, mieli kółeczkiem i po 15 minutach włącza się jednak z komunikatem "nie można było zaktualizować, spróbuj ściągnąć pełną aktualizację", ściąga 1,4 GB po czym to samo kółeczko i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to już od wczoraj rana.

Aktualizacja poważna bo do MIUI 8 to po pierwsze.

Sporo zmian w change logu.

Telefon kupiony na Ali od Goldway-a .Mam global od nowości nie było żadnych problemów z instalacją.

Wydajność wygląda na tą samą .Antutu trochu ponad 41tys jeśli kogoś to  interesuje.Wydaje mi się że HDR przyspieszył w aparacie.

Natomiast jedna najważniejsza informacja.Po tym jak się okrutnie sparzyłem na MIUI Polska i MIUI8  tutaj żadnych problemów z baterią nie ma.

Dalej z moim użytkowaniem 3 dni daje radę.

Doszły też poprawki bezpieczeństwa z sierpnia.

Kernel Linuxowy dalej ten sam i oczywiście Android w wersji 6.0.1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pw01 napisał:

O jakim global jest mowa w tym wątku? Stable czy dev? Mam 3s International z global stable 7.5.9.0 i w ota nic mi nie znajduje.

Chyba masz global stable nie istniejący, stworzony przez sprzedawcę, dlatego nic nie znajduje. Poradnik, Miflash odpowiedni rom i będzie znajdowało. Chyba że wersja International ma jakiś inny rom, bo nikt tego jeszcze nie opisał a jest to prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz global stable nie istniejący, stworzony przez sprzedawcę, dlatego nic nie znajduje. Poradnik, Miflash odpowiedni rom i będzie znajdowało. Chyba że wersja International ma jakiś inny rom, bo nikt tego jeszcze nie opisał a jest to prawdopodobne.

Rom jest ok. MALMIDE. Ota działa, ponieważ po zakupie gdy otrzymałem telefon aktualizowałem przez ota do wersji 7.9.5.0.

Widocznie trzeba czekać..

Na razie aktualizacja jest udostępniana przez OTA losowo, na en.miui do pobrania wciąż jest 7.5.9.0. Wystarczy poczekać.

No właśnie. Nie napisałem wcześniej o tym, ale na en.miui nie znalazłem żadnej informacji o takiej wersji romu w wersji global. Dlatego zapytałem tutaj.

Zgodnie z Twoją radą będę czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W moim redmi 3s jest zainstalowany rom global 7.5.4.0 stable - dostępna jest aktualizacja do 8.0.3.0. I teraz pytanie do wszystkich , którzy już aktualizowali przez ota. Czy mieliście jakieś problemy po aktualizacji , bo gdzieś czytałem o problemach z romem (trzeba podać hasło ) po aktualizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cincin27 napisał:

 

To tłumaczenie nie jest takie tragiczne. Kilka rzeczy jest przetłumaczone trochę inaczej w globalu, ale też jest dobrze.

mam obecnie Global 7.5.9.0(MALMIDE) i nie mam z nim żadnych problemów, podoba mi się, według Ciebie warto aktualizować?

Edytowane przez bigjohn181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Wcześniej zadałem je nie w tym miejscu co trzeba bo nie zauważyłem tego tematu :)

Po zakupie telefonu od razu zapytał czy zaktualizować do 7.5.9.0, kliknąłem i wszystko poszło dobrze. Dzisiaj pyta mnie czy zainstalować 8.0.3.0. Instalować? Czy po tej aktualizacji pozostaną wszystkie moje dane, aplikacje, ustawienia itp? Mam Global 7.5. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sroczeto napisał:

Akurat z tym LTE to mi nie przeszkadza bo i tak mam wybrany cały czas 3G. A te zamulanie zauważyłeś w samym systemie czy w konkretnych aplikacjach?

U mnie tylko 2 problemy: brak LTE i drobny błąd w przewijaniu listy kontaktów wg litery (zatrzymuje się na L)

Nie robię testów ale ogólnie wrażenie (szybkość startu aplikacji, aparatu, dialera) na +

Zostawiam 8.0.4.0 i czekam na poprawkę LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane, w moim przypadku LTE działa elegancko. Siedze w pracy na poziomie -1, i mam tylko 3G ale stabilne (takie podziemia gdzie dziewczyna na swoim Samsungu J5 ma problemy z zasięgiem 2G z Plusa). Gdy wyszedłem na zewnątrz przed lokal, po 2 minutach 4G pojawiło się ale tylko na 3-4 sekundy, wskoczyło na 3G i dopiero po 1 dodatkowej minucie zaczeło chulać. Za drugim razem jakieś 50 sekund i 4G było git malina. Czasami spadnie na 3G ale to dosłownie na 10-20 sekund. Jeśli chodzi o prędkość sciągania i wysyłania, to wynik chyba w miare - na telefonie nigdy wczesniej nie sprawdzalem. A i jestem w VikingMobile jakby co.

Screenshot_2016-10-02-13-01-18-484_org.zwanoo.android.speedtest.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 24.09.2016 o 17:56, epifan napisał:

Ja kupiłem w oficjalnej dystrybucji X-KOM i aktualizacja nie przechodzi :]

Ściąga się, mieli kółeczkiem i po 15 minutach włącza się jednak z komunikatem "nie można było zaktualizować, spróbuj ściągnąć pełną aktualizację", ściąga 1,4 GB po czym to samo kółeczko i lipa

mam dokładnie ten sam problem. Epifan rozwiązałeś go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...