Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna posiadam zegarek amazfit, przy pomocy tego forum udało mi się go spolszczyć, jednak chciałbym tez spolszczyć aplikację na telefon amazfit watch. Mam zainstalowaną z GP po angielsku. Jakby ktoś mógł krok po kroku napisać jak to zrobić byłbym wdzięczny. Co prawda znalazłem w necie kilka wątków na temat  tego spolszczenia jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam,

mam problem z połączeniem aplikacji Mi Fit z zegarkiem Amazfit 2 Stratos. Podczas próby sparowania zegarka w programie Mi Fit otwiera mi się aplikacja Amazfit która jest zainstalowana w celu komunikacji z zegarkiem. Chodzi mi o to aby Mi Fit zczytywał z zegarka ilość kroków. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co wybrać jeśli chcę aby zegarek na bieżąco dawał mi dane na temat aktualnego treningu? Chodzi mi o to, że najczęściej ćwiczę sobie crossfit na siłowni, itp. Takiego zestawu ćwiczeń nie ma do wyboru na zegarku. Chciałbym mieć podgląd na spalone kalorie, czas, itp. Co wybieracie przy takim treningu ogólnorozwojowym na siłowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tue Jan 08 2019 o 19:47, Alan91 napisał:

Czym różni się Stratos Chiński od Europejskiego? Który lepszy? Znacząca różnica w działaniu? Czy kompletnie niczym?

Niczym, tylko wersją softu, można stosować go zamiennie, jeden i drugi da się wgrać na dowolną wersję zegarka i jest ok. Czyli z wersji US da się zrobić CN i odwrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...