Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów. Amazfit jest w polskiej dystrybucji i zapewne jest po polsku. Bo musi. Czy ktoś się orientuje czy hardware'owo to jest 1612 zwykły International? Czy ktoś spróbował w oficjalnym sofcie zmienić język na polski? Przynajmniej w tym najnowszym?
Czy w ogóle jest jakaś trzecia wersja zegarka na Polskę? Chciałem go gdzieś fizycznie dorwać, ale nigdzie nie ma na wystawie tylko "zafoliowany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, baku1991 napisał:

Pytanie za 100 punktów. Amazfit jest w polskiej dystrybucji i zapewne jest po polsku. Bo musi. Czy ktoś się orientuje czy hardware'owo to jest 1612 zwykły International? Czy ktoś spróbował w oficjalnym sofcie zmienić język na polski? Przynajmniej w tym najnowszym?
Czy w ogóle jest jakaś trzecia wersja zegarka na Polskę? Chciałem go gdzieś fizycznie dorwać, ale nigdzie nie ma na wystawie tylko "zafoliowany".

w Saturnie jest wersja do "testu" przynajmniej w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, baku1991 napisał:

No tak, a ja omijałem Saturn "bo tam na bank nie będzie". Masz gdzieś blisko? Czy musiał byś dłuższą wycieczkę robić?

saturn mam praktycznie pod domem ;) także jeżeli masz jakieś pytania to mogę zajść jutro i zerknąć ale używam IOS'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś był łaskaw kilka fotek strzelić to było by mega bo ja mam pół Krakowa do przebycia żeby Saturn zahaczyć. IOS nie ważny, chodzi mi o to czy jest język polski, jaka jest wersja oprogramowania oraz numer modelu, czy to jest 1612 czy coś innego. W razie czego też pomocny może być numer seryjny z tyłu urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojusek

Jeśli już do tego dojdzie to po postawieniu systemu na nowo okaże się że aplikacja AmazfitWatch będzie chciała kodu z zegarka do sparowania. Wtedy albo udostępnisz ten kod po aktywacji ukrytego lanchera (info np na youtube) albo robisz factory reset w zegarku i parujesz ponownie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan do uzytkownikow, aczkolwiek korzystajacych troche bardziej biegowo niz "smart".

1. Czy w zegarku istnieje opcja wgrania tracka i nawigacji po nim? Wiecie mam trase wrzucam w formacie gpx na zegarek i daje nawiguj, po czym pokazuje sie ekran z wykrojem najblizszym trasy i wskazaniem w ktora strone sie kierowac.

2. Do jakich formatow zgrywane sa treningi? Zalezy mi na importowaniu do serwisow treningowych wszelakich, stad pytanie.

3. Czy ktos z was testowal czas dzialania baterii tylko i wylacznie w trybie trening, czyli sam gps predkosc itd... oraz w tym trybie razem z odczytem hr? Czy nie ma opcji zeby zegarek dzialal w wybranych trybach, przy wlaczonych konkretnych czujnikach itd?

4. Czy ktos z was probowal parowac zegarek z czujnikami kadencji czy to biegowym na noge, czy rowerowym? 

Z gory dziekuje za ewentualne odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 2 W zegarku do gpx, przy pomocy pythonowego skryptu można mieć tcx, wersja której używam wymaga roota w zegarku ale chyba była też taka nie wymagająca -z tego wątku, przejrzyj cały https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/xiaomi-huami-amazfit-export-data-t3533292

Ad. 4 Nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od czwartku testuje AmazFit . Mam na iPhone obie aplikacje: Amazfit Watch i MiFit ale nie mogę synchronizować danych bezpośrednio z smartwatch do mifit ani z Amazfit watch do mifit. Parowanie przebiegło prawidłowo. Dane gromadzą się w Amazfit watch a w mifit gromadzą się TYLKO dane ze scale2 (dodałem swoje foto do profilu głównego a jak dodać do innych ważonych?) oraz kroki jak chodzę z tel. W synchronizacji jest tylko widoczna możliwość ze strava, z której nie korzystam.Proszę pomóżcie jak to zrobić aby w mifit tez były wszystkie dane i analizy... na razie raczkuje tu i zaczynam czytać wpisy archiwalne ale na gorąco zapytam co mnie dotyczy aktualnie i co bym chciał zmienić. Oczywiście bardzo przepraszam jeśli się powtarzam i proszę o wyrozumiałość dla początkującego użytkownika. najważniejsze na teraz dla mnie jest: 

1. Ciągły transfer i synchronizacja danych bezpośrednio ze smartwatch do mifit a jeśli tak się nie da to poprzez apli Amazfit watch do mifit.

2. Czy do mifit podczas ważenia na scale2 można dołączyć fotki tez do pozostałych zważonych czy tylko do profilu głównego? 

Ogolnie jestem mało techniczny ale aktualizacje opragromowania i zamiana mil na km mi się już udała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce wgrac polski rom  i na stracie mam juz problem ADB, widzi zegarek, ale po wpisaniu komendy "fastboot getvar all"  nie pokazuje jego danych (zegarek sie zawiesza) , wiec jak mam odblokowac bootloader skoro na stronie https://unlockamazfit.com  potrzebna jest versja bootladera ktorej nie zmam ? Moze jest jakis inny sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może się komuś uda załapać (od 16:00) :) 

Start 16.00 (PL) - 100 szt Original Xiaomi Huami AMAZFIT Sports Bluetooth Smart Watch Kupon: cybermonday16 za 79,99 USD

https://twitter.com/GearBestKupony/status/935077229939318784

Edytowane przez kojer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy update

Cytat

1.3.5 Release notes:

-Support Mountaineering activity tracking

-Removed occasional Chinese voice prompt from lap alert

-Fixed small difference on displayed time when the screen is locked v.s. unlocked

-Fixed the weekday rendering issue on some watchfaces

-Fixed off-by-one-hour issue in tracked sleep time in Daily Overview widget

-Fixed pairing issues with some smartphones running Android 8.0 and above

-Optimized system power consumption

 

Edytowane przez Fireblade
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy u Was też apka Amazfit tak mocno wybudza zegarek z deep sleep?  W nocy w komórce bateria spada ze 100% do 84% przy trybie samolotowym w zegarku i wyłączonym necie, a jedynie wyłączonym bluetooth. Telefon prawie nie wchodzi w deepsleep. Nie wiem czy to kwestia nowego telefonu czy zegarka, ale wakelock bluetooth_pm chodzi praktycznie non stop. Po wyłączeniu dostępu do powiadomień wakelock przestaje narastać. Greenify nie daje rady zahibernować przez nasłuch powiadomień przy włączonych powiadomieniach.
Zastanawiam się czy ten typ tak ma czy przywrócenie do ustawień fabrycznych coś pomoże.
Telefon LG G6 ze stockowym nougatem z ostatnią aktualizacją od LG.
Póki co resetowałem zegarek i robiłem downgrade apki z 2.0.1 do 1.7.5. Zobaczymy czy coś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy aby nie przedłużać zbędnie . Chcę zakupić z Gearbest Amazfit zegarek " International Version " chciałbym mieć w nim język polski obsługę mi home itp. nie uważam się za osobę biegłą w temacie wgrywania Romów itp ( ja robię swoje i każdy też niech robi - takie mam podejście ;) ) czy była by chętna osoba której bym taki zegarek po dostawie wysłał i wgrał mi wszystko tak jak być powinno ;) oczywiście nie za darmo , jeśli była by taka osoba ze Śląska / Małopolski to wtedy bym go przywiózł ;) pozdrawiam serdecznie i liczę na wyrozumiałość !

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy:

Jeśli nie zależy ci na wodotryskach  i nie używasz strava - zainstaluj PF.

Jeśli lubisz wodotryski i używasz strava - zainstaluj rom z drugiego linku.

Choć strava nie jest tu wyrocznią, gdyż po kombinacjach można jej używać również z romem z PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...