Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lordpix napisał:

fastboot getvar unlocked
Unlocked: yes

Dzięki @kaudii

Co teraz?

 

Co do baterii to nie ma się co obawiać. Ja wczoraj chodziłem po górach 4 godz i zeszło kilka czy kilkanaście procent.

jak jesteś pisz na PW poprowadzę cię dalej

4 godziny temu, cietybadacz napisał:

Podeślę ktoś linka do innego forum na którym ten projekt jest aktywny i można pobrać ROM?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

zgodnie z regulaminem nie można podawać linków do konkurencyjnych For, ale jestem przekonany, że jak się dobrze zastanowicie to dacie radę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka dni ale mają wymienne gumki więc da się dopasować do ucha. Pilot duży trochę może ciążyć się do przyzwyczajenia, jeszcze nie biegałem w nich bo nie widzi ich zegarek chyba przez by 4.2 dźwięk ok za tą cenę całkiem spoko jak biegam nie musi być to niewiadomo co

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników amazfita. Czy jest ktoś kto używa go z telefonem z softem global? Pytam bo ja takiego używam w redmi note 3 pro i nie miałem możliwości połączyć się  z miband 2 przez Bluetooth . Boję się że kupię amazfita i sytuacja się powtórzy. 

Edytowane przez jelon7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam miui Eu, ale dla testów instalowałem global i nie było problemów zarówno z mi band 2 jak i z amazfit....

Czasami miflash to dobre lekarstwo ......

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jelon7 napisał:

Mam pytanie do użytkowników amazfita. Czy jest ktoś kto używa go z telefonem z softem global? Pytam bo ja takiego używam w redmi note 3 pro i nie miałem możliwości połączyć się  z miband 2 przez Bluetooth . Boję się że kupię amazfita i sytuacja się powtórzy. 

Mam RN3pro z global stable 8.5.6.0(MHOMIED) i żadych problemów z miband2, amazfita również miałem (aktualnie używa go żona) najpierw z chińską aplikacją potem en i następnie znowu z chińską bo zegarek aktualnie z romem PACEfied

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kojer napisał:

Mam RN3pro z global stable 8.5.6.0(MHOMIED) i żadych problemów z miband2, amazfita również miałem (aktualnie używa go żona) najpierw z chińską aplikacją potem en i następnie znowu z chińską bo zegarek aktualnie z romem PACEfied

Wersja Kate czy Kenzo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań odnośnie tego zegarka.
Podstawa czy przez oryginalny soft czy też nie, da się sterować muzyką z telefonu np spotify.

Kolejna sprawa, czy teraz nówki mają zablokowany bootloader i jak tak to czy da się odblokować?

Kolejne to ta przejściówka, ona ma wtyk micro czy usb-c?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odblokowaniem nie jest tak różowo, jak coś im podpadnie nie dostaniesz kodu.

Ja im podpadłem, a gostek z XDA wyjedzą na dwa tygodnie i będę czekał na odblokowanie.

 

Mimo ze to moja pierwsza prośba o odblokowanie pierwszego urządzenia.

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników:

Cytując czyjś post, można edytować ramkę z cytowaną zawartością. Tylko po co, prawda...?

Lepiej bezmyślnie kliknąć, wpisać, poszło...

I tak dwa, trzy posty potrafią zająć całą stronę wątku, powielając często ten sam obrazek.

Proponuję włączyć myślenie, a przede wszystkim dbałość o czytelność wpisów na Forum...

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy update 1.3.4f 

Cytat

- Update GPS firmware to v3.12
- Added countdown time
- track floors climbed through daily activities.
- New backlight brightness level and mode setting
- Added support to control media playback on the phone from Pace
- Added "night rummer" and "1st generation: original" watchface.
-Added auto-pause option for outdoor running and cycling.
- Support high resolution mode in "I´m runner" and "Night Runnrt" watchface when wrist up is detected.
- Optimized heart rate and sleep tracking algorithms
- Fixed inaccurate elevation output in certain sports types.
-Improved realtime spedd in outdoor cycling
- Fixd the issue of showing misaligned per mile marker and inaccurate pace when there´s pause during an outdoor activity.
- Optimized customized wath faces
- optimized system stability
- other bug fixes

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎09‎.‎10‎.‎2017 o 08:11, kojer napisał:

Mam RN3pro z global stable 8.5.6.0(MHOMIED) i żadych problemów z miband2, amazfita również miałem (aktualnie używa go żona) najpierw z chińską aplikacją potem en i następnie znowu z chińską bo zegarek aktualnie z romem PACEfied

Mam mi 5 global dev i amazfit 1602 chińska wersja. Bluetooth działa do około 30cm, potem rwie połączenie. Czy to normalne? Czy też tak masz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2017 o 21:02, gordonn napisał:

Czy wam też tak bateria leci po 20% przez jeden dzień? Zegarek jest połączony tylko z telefonem do powiadomień bez sesji treningowych. Na oryginalnym angielskim sofcie bateria trzymała mi lepiej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Mam to samo, udało się znaleźć jakieś rozwiązanie? mam AMAZfita jakies 3 tygodnie, nie pomogły update, reset fabryczny... GPS , podswietlenie wylaczone. 

Godzinę temu naładowałem do 100% , już 4% spadło... :( wyłączone BT, GPS, Podswietlenie

 

Edytowane przez ekstazjon
próba doładowania i zmierzenia rozładowywania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...