Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły rozmach z romem :D
Wczoraj po opublikowaniu poprawki V4 zainstalowałem system. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i :

- Język PL jest na start :OK:
- Zegarek dostał kopa niesamowitego
- Dotyk i szykkość przewijania znacznie zrosła :banan:
- uruchomianie zegarka znacznie szybsze niż w oryginale :OK:
- Wszystko śmiga aż miło

Szukam buga ale znaleźć nie potrafię, super robota.

Czy planujesz jaki,s beta testerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ppmuzyk napisał:

hej przyjaciele mam wgrany 1.2.35 wszystko śmiga bootloader zablokowany ale root jest, jak zrobić update do 1.2.37?
Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Przecież jest opisane jak to zrobić.

Omijasz wgranie root-kernela, czytaj co twórca napisał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie robienia instalatora ROMu w języku ojczystym. Być może dodam opcje dla SU (autoroot kernel z init.d) wymaga to paru testów. ROM na pewno będzie już jako osobny temat :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez S3V3N
poprawienie literówek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznowini, mam pytanko z innej beczki.

Przyszła pora by moje xiaomi mimax dostało rom od początku, czyli będzie nowy rom przez fastboot i czyszczenie wszystkiego.

Czy aby nie mieć później niespodzianek z amazfitem zwykłe odparowanie zegarka od telefonu wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak często ładujecie ? 

Do ilu rozładowujecie? 

Ile trwa ładowanie?

Czy jest opcja używania innej apki jak amazfit? Mifit był bardziej przyjazny, tutaj mam jakieś przekłamania w czasie... apka pokazuje pobudke 5:55 a zegarek 6:55. Pomijam fakt, ze to nie jest dobry czas obudzenia się i nie da sie tego dostosowac jak w MiFit ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię znaleźć nigdzie informacji czy na 1.3.3a po odblokowaniu bootloadera moge z tego linku:

https://gitlab.com/Neuer_User/PACEfied_AmazFit/wikis/permanent-install

pobrać plik aby wgrać roota i zainstalować Pacefied czy muszę wrócić do 1.3.0n i dopiero wgrać ten plik z rootem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, zunio84 napisał:

Nie potrafię znaleźć nigdzie informacji czy na 1.3.3a po odblokowaniu bootloadera moge z tego linku:

https://gitlab.com/Neuer_User/PACEfied_AmazFit/wikis/permanent-install

pobrać plik aby wgrać roota i zainstalować Pacefied czy muszę wrócić do 1.3.0n i dopiero wgrać ten plik z rootem?

Ja w ogóle nie pojmuję jak się za to zabrać. Niby na XDA wszystko jest, tylko każdy krok odsyła do wykonania wcześniej czegoś innego.

Zrobić root. No to najpierw zrób unlock bootloader. Na unlockamazfit.com mam podać różne informacje. Uzyskam je w fastboot. Jak? Nie wiem ....

Jak już coś znajdę to jest info "pobierz paczkę z linku i postępuj wg instrukcji". Link nie działa :/

Nie ma gdzieś zbiorczo spisanego w punktach, jasno i przejrzyście co mam zrobić od początku aż do wgrania nowego romu?

To wygląda gorzej niż rootowanie telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zunio84 napisał:

Nie potrafię znaleźć nigdzie informacji czy na 1.3.3a po odblokowaniu bootloadera moge z tego linku:

https://gitlab.com/Neuer_User/PACEfied_AmazFit/wikis/permanent-install

pobrać plik aby wgrać roota i zainstalować Pacefied czy muszę wrócić do 1.3.0n i dopiero wgrać ten plik z rootem?

po odblokowaniu Bootloadera, możesz pobrać plik do root-a, tam są dwa :1-szy  boot-US-adb-root.img i tego musisz użyć, potem sprawdzasz w adb czy jest root jeśli tak to postępujesz według dalszej procedury wgrywania PF, potem restart i masz PF na pokładzie , następnie jeśli masz chęć możesz zmieniać jezyki za pomocą komend w adb wg tego poradnika FAQ

22 minuty temu, lordpix napisał:

Ja w ogóle nie pojmuję jak się za to zabrać. Niby na XDA wszystko jest, tylko każdy krok odsyła do wykonania wcześniej czegoś innego.

Zrobić root. No to najpierw zrób unlock bootloader. Na unlockamazfit.com mam podać różne informacje. Uzyskam je w fastboot. Jak? Nie wiem ....

Jak już coś znajdę to jest info "pobierz paczkę z linku i postępuj wg instrukcji". Link nie działa :/

Nie ma gdzieś zbiorczo spisanego w punktach, jasno i przejrzyście co mam zrobić od początku aż do wgrania nowego romu?

To wygląda gorzej niż rootowanie telefonu.

Tutaj w poście nr 2 masz wszystko napisane łącznie z komendami jakie trzeba podać w ADB aby uzyskać odpowiednie dane żeby wpisać do formularza zgłoszeniowego, jak to zrobisz to po kilkunastu godzinach otrzymasz e-mail z instrukcją co zrobić aby odblokować bootloader. Jak już to będziesz miał to będziemy dalej rozmawiali co dalej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienie temat. Ktoś używał zegarka do wędrówek pieszych po górach? Obstawiam, że nie wytrzyma i lepiej tego nie robić. Planuje trasę około 10h marszu
Wytrzyma bez problemu. Dzisiaj byłem 8g na rowerze i po powrocie miałem jeszcze lekko ponad 50%. A czy to chodzenie czy inny sport to nie będzie różnicy. A specjalnie włączyłem zegarek nie telefon aby zobaczyć ile on wytrzyma. W tym czasie działały też powiadomienia itp

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2017 o 22:33, kaudii napisał:

Tutaj w poście nr 2 masz wszystko napisane łącznie z komendami jakie trzeba podać w ADB aby uzyskać odpowiednie dane żeby wpisać do formularza zgłoszeniowego, jak to zrobisz to po kilkunastu godzinach otrzymasz e-mail z instrukcją co zrobić aby odblokować bootloader. Jak już to będziesz miał to będziemy dalej rozmawiali co dalej

fastboot getvar unlocked
Unlocked: yes

Dzięki @kaudii

Co teraz?

 

Co do baterii to nie ma się co obawiać. Ja wczoraj chodziłem po górach 4 godz i zeszło kilka czy kilkanaście procent.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...