Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, zunio84 napisał:

@Lector bateria trzyma mi tak bez korzystania z jego funkcji oprócz wskazywania czasu tak do 9 dni. Ogólnie nie używam go do powiadomień więc ciągle tryb samolotowy. Z GPSem co drugi dzień używania tak z godzinę, trzyma 5 dni. 1.3.3a. Zegarek bardzo mi się podoba jest rewelacyjny.

Co do paska z Ali:

https://pl.aliexpress.com/item/luxurious-High-quality-NEW-Stainless-Steel-Bracelet-Smart-Watch-Band-Strap-For-Xiaomi-Huami-Amazfit-A1602/32785908004.html

Zegarek wygląda o niebo lepiej jak trzeba się ubrać w coś eleganckiego :P

 

Możesz jakieś real foto pokazać zegarka z tą bransoletą? ;) Swoje kosztuje w sumie :) 

Warta tych pieniedzy?

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego@Gravis u dołu ogłoszenia masz zawsze komentarze i fotografie dotyczące oferty. Zawsze warto przed zakupem zobaczyć jak to wygląda u innych bez upiększania przez sprzedawcę ;-)
Tak samo jak kolega@zunio84 będę zamawiał ww bransoletę, ale na razie zamówiłem skórzany pasek, który zobaczymy jak się będzie sprawował (bo wszystko nadal jest w drodze ;-)
d1fa6bf4cdf359b31fa0782f0e289b3a.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zunio84 hahaha widzisz jaki ten świat mały ;-) ale zdjęcie przyznam, że nie dość, że dobre nawet bardzo to sama bransoleta prezentuje się świetnie!

Mała tylko dygresja, do takiej bransolety to i tarcze wypadało by na jakąś analogiczna zmienić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KLIFord napisał:

@zunio84 hahaha widzisz jaki ten świat mały ;-) ale zdjęcie przyznam, że nie dość, że dobre nawet bardzo to sama bransoleta prezentuje się świetnie!

Mała tylko dygresja, do takiej bransolety to i tarcze wypadało by na jakąś analogiczna zmienić...

Też mam tą bransoletę i jest rewelacyjna. Oryginalny pasek lekko uczulał a tutaj nic. Nie ściera się, nie odbarwia a mało tego bransoleta w miejscu zapięcia ma zabezpieczenie przed przypadkowym odblokowaniu.

2 godziny temu, Gravis napisał:

Możesz jakieś real foto pokazać zegarka z tą bransoletą? ;) Swoje kosztuje w sumie :) 

Warta tych pieniedzy?

Warta tych pieniędzy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lector napisał:

A jak wygląda sprawa z dopasowanie do ręki (rozmiar). Wypinanie ogniw czy jak? Idzie to zrobić w miarę łatwo?

Trzeba wypiąć ogniwa żeby dopasować ale to nie problem, z kolegą robiliśmy to metodą domową tzn, pinezka taka do tablicy korkowej ściśnięta kombinerkami i coś do uderzenia żeby wybić bolec a potem po zdjęciu odpowiedniej ilości ogniw żeby tak samo wbić bolec i złączyć bransoletkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest też fajna https://pl.aliexpress.com/item/22mm-Full-Ceramic-Watch-Band-for-Vector-Luna-Meridian-Butterfly-Buckle-Strap-Wrist-Belt-Bracelet-Black/32788358280.html

Można powiedzieć ze to dopiero cena dobra :P

Tak poglądowo:

 

Edytowane przez Lector
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przerwę Wam dyskusję, jutro chciałem pierwszy raz wypróbować GPS na rowerze. Wyszedłem teraz na zewnątrz i na dzień dobry otrzymuję komunikat, że dane AGPS nieaktualne i by połączyć z aplikacją. Oczywiście czynność ta niewiele zmienia i finalnie i tak nie znajduje sygnału GPS. Najnowszy PaceFied, najnowszy Amazfit z Mi Store, wersja EN. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, baku1991 napisał:

Dobra, przerwę Wam dyskusję, jutro chciałem pierwszy raz wypróbować GPS na rowerze. Wyszedłem teraz na zewnątrz i na dzień dobry otrzymuję komunikat, że dane AGPS nieaktualne i by połączyć z aplikacją. Oczywiście czynność ta niewiele zmienia i finalnie i tak nie znajduje sygnału GPS. Najnowszy PaceFied, najnowszy Amazfit z Mi Store, wersja EN. Ktoś coś?

U mnie to działa ale o Twoim problemie piszą na grupie Amazfit na FB. Nie Ty jeden masz ten problem. Próbowałeś przywrócić ustawienia domyślne na zegarku albo wyczyścić Cache/Dalvik?

https://www.facebook.com/groups/HuamiAmazfit.Pace.Smartwarch/?fref=nf

Piszą tu o tym żeby wejść w aplikację Amazfit na telefonie i wyczyścić jej pamięć podręczną w takich przypadkach.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2017 o 22:23, Axon napisał:

A więc step by step: - ścigamy i instalujemy mi home z tąd http://app.mi.com/details?id=com.xiaomi.smarthome&ref=search

- ściągamy i instalujemy amazfitwatch z tąd http://app.xiaomi.com/details?id=com.huami.watch.hmwatchmanager&back=true&ref=mobileWeb

Logujemy się w mi home i ustawiamy lokalizację jak poniżej (oczywiście zakładając że mamy urządzenia smarthome)

 

 

 

 

 

Trochę skróciłem ;)

Czy działa komuś Mi Home na standardowej wersji softu? Ja mam 1.3..3a. Ja nawet nie mam go w zegarku. Czyli co musi być custom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja się już nacieszyłem. Formatowałem telefon, i już nie udało mi się sparować. W żaden sposób nie potrafię wywołać kodu QR, factory reset nie powoduje nic, dalej mam dokładnie ten sam stan. Próbowałem wgrać oryginalny soft EN z tematu o unbrick to teraz się sypie aplikacja "Sports", w fastboot już się nie da wejść, ogólnie lipa. Ktoś coś jest w stanie pomóc dobrodzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2017 o 05:57, ppmuzyk napisał:
mam juz pacefied 1.2.35 pl teraz czas na jakieś inne tarcze może ktoś pomoże?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Ale link do tarczy masz w dziale amazfit

https://sawfb.fabiobarbon.click

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2017 o 10:55, poh napisał:

ktoś wie czym się różni wersja english https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html od international https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_687047.html?wid=4 ? wygląda na to, że international jest na gearbest od nie dawna..

Bardzo proszę o wyjaśnienie i dla mnie! Jest aktualnie fajna promocja i nie chcę zrobić błędu z wersją.

Edytowane przez 225rgnusmas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2017 o 18:18, S3V3N napisał:

@kaudii

Witaj, zastanawiam się czy nie warto zrobić pełnego deodexu romu? Myślisz że jest sens ?

BTW. witam wszystkich -7

nie zastanawiałem się nad tym, w zasadzie nie jestem programistą, Rom nie jest mojego autorstwa , ja tylko tworze pliki językowe dla polskiej wersji, kompilacje systemu robi już kto inny. Co do samego deodexu czy ma to sens, moim skromnym zdaniem raczej nie, ale chętnie przetestuję wersję deodex i porównam jak to działa w porównaniu do obecnej wersji.

Edytowane przez kaudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, baku1991 napisał:

Dobra, pytanie zasadnicze, zna ktoś jakiś serwis, który się para Amazfitami? Wydaje mi się, że już cały internet przeczytałem i nic... Chcę go postawić do stanu fabrycznego generalnie.

co rozumiesz przez stan fabryczny, na xda znajdziesz wszystko w tek kwestii

Dnia 13.09.2017 o 21:19, S3V3N napisał:

Witam !

W załączniku tak mała pomoc do robienia pełnego DUMPu (Kopi zapasowej) systemu, kernela i recovery.

Powinno się przydać wszystkim DEV i Moderom

*.bat jest mojego autorstwa :)

Dump.bat

 

edit:

Dodałem ponowną instalację backupu, działa idealnie :)

Install.bat

w jakim folderze dump się zapisuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie mogę wejść do fastboota. Może robię coś źle, ale wcześniej umiałem, teraz nie umiem. Żaden skrypt też sobie nie radzi z wejściem w fastboot. Zegarek włącza się po czym sypie FC aplikacji "Sports"aktualnie wgrany ROM EN 1.3.0n. Powrót do ustawień fabrycznych nie powoduje ustawień fabrycznych, zegarek włącza się po prostu od nowa, a co za tym idzie nie mogę go podpiąć pod telefon bo zrobiłem miflasha na swoim telefonie i muszę ponownie sparować. Zostałem z zegarkiem pokazującym godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...