Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

@Acid U mnie się nie łączy z MiFitem ... tzn. nie taka jak powinien, czyli zasysając do niego dane o aktywności i śnie.
Jeśli w MiFit dodaję urządzenie - Zegarek - Amazfit Pace - Sparuj, to jedynym efektem tego działania jest to, że potem klikając w ikonę MiFit'a natychmiast odpala mi się Amazfit Watch :shock:
Mam zegarek w wersji angielskiej, ROM: 1.3.3a

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Acid metoda przez Ciebie opisana tyczy się apk 1.7.7.2 Dev. Albo w przypadku gdy do obsługi użyta jest Chińska apka Amazfit nie z Google Play. One się różnią, dopiero w wersji 1.6.6 wersji globalnej dodano funkcje z Chińskiej apki.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Acid metoda przez Ciebie opisana tyczy się apk 1.7.7.2 Dev. Albo w przypadku gdy do obsługi użyta jest Chińska apka Amazfit nie z Google Play. One się różnią, dopiero w wersji 1.6.6 wersji globalnej dodano funkcje z Chińskiej apki.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka


Nie. Mam Amazfit apkę Nie-dev ręcznie ściągnięta ze strony Xiaomi, a MiFit z Google Play.

Wysłane z MI6

Czemu nie śpicie z zegarkiem na ręce?
To szkodliwe?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Nie jest szkodliwe ale mi przeszkadza.
Zegarek się zawsze zdejmowało do spania.

Wysłane z MI6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid ano właśnie bo masz pewnie Amazfit dla Chińskiej wersji to by się zgadzało. A spójrz, kilka osób pyta się o MiFit dlatego że w wersji z google play nie ma synchronizacji do MiFit i MiDong tylko do Strava.

https://drive.google.com/open?id=0B0IycTNp5FszNlNzUnkwU1E0eEU

Jak wgrałem apkę dla Chińskich zegarków to można było z niej przejść bezpośrednio do MiFit, problemem dla mnie było to że przy pokazywaniu przebytej trasy w Amazfit chińskiej nie było map google tylko jakieś inne i niby pokazywało trasę ale nie wiadomo w jakim regionie.

A swoją drogą, czy może orientujesz się kiedy i czy Huami wypuści program, udostępni stronę do odblokowania bootloadera? Czy może wiesz tyle  jak i większość czyli tle co na XDA napisali?

 

UPDATE 14.07.17:
We have heard several times now via inofficial sources that Huami is working on an official bootloader unlocking service. So far, we, however, have no official information here.

On the other hand, Olivier (french developer on xda) has spent a significant amount of time to understand the unlocking process and we have succeeded to successfully unlock two watches. We are currently in the process of setting up a (free) unlocking web service, allowing individual xda users to unlock their watches for private usage (and accepting loss of warranty from Huami).

In case, Huami may ever come out with their service, we will stop our service, as we do not want to compete with Huami here, just filling the gap if Huami doesn't move forward with their unlocking service.

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wszystko poprawnie, trzeba ewentualnie w amazfit ustawić których aplikacji maja być widoczne powiadomienia. A jeżeli chodzi o nazwy dzwoniacych osób z książki telefonicznej to ich numery muszą być poprzedzone prefiksem

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko instrukcja co zaznaczyć żeby były wyświetlane kontakty, to jest nawet u mnie.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

A masz na liście z pierwszego screena w nie zaznaczonych aplikacjach coś takiego jak kontakty o dialer? 906bc60777538d8c148aa6eaaaf69043.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

A q uprawnieniach mam tak3e3a57131876e47a07bf899d06df43f3.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie kontakty się identyfikują, a problem mam z Wiadomościami. 
Dobra, już działa - pomogło przeładowanie (wyłączenie/włączenie) blacklisty w Package Disabler'ze :-D

Edytowane przez chato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc zainstalowania na tym jakiegos programu do nawigacji GPS (docelowo rower) albo czegos do nawigowania po sladzie GPS? Po wielkosci wyswietlacza nie ma sie co wiele spodziewac, ale jakas prosta mapa ewentualnie sama nawigacja turn-by-turn w postaci strzalki by wystarczyla ;)

Edytowane przez gzesku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie do posiadaczy chińskich wersji - czy u was w appce Amazfit Watch dostępna jest synchronizacja tylko ze Stavą, czy może jest też endomondo?

 

@gzesku Sądzę, że wątpię aby coś takiego było ... sam zresztą zobacz jak mapy wyglądają na takim ekraniku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest mi dong?
Ta apka jest po chińsku?
Mam wersję US
Lepiej używać wersji chińskiej aplikacji czy z Google Play?
Z tego co udało mi się ustalić to:
W wersji ze sklepu Google jest mapka treningu ale nie ma synchronizacji z mi fit. Po co komu synchronizowac amazfita z mi fit?
Chińska apka ma synchronizacje z mi fit, nie ma że stravą, ale nie ma podglądu treningu na mapie(teoretycznie jest, ale na "białym tle")


Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem tu nowy!

Planuję zakup AmazFit-a, tylko z racji ogromnego wyboru i aktualnej nieświadomości, nie wiem jaki wybór będzie dla mnie najkorzystniejszy.
Pierwsze co chciałbym zrobić to na pewno wgrać PACEfieda, lecz z tego co widzę pojawiły się z tym problemy poprzez pooblokowane bootloader-y.
Planuje kupić nowy zegarek na Ali lub Gearbest.
Tutaj kieruję pytanie do Was!
Jaką wersję wybrać?
Czym się głównie różnią?
Gdzie kupić aby wersja oprogramowania była niższa co umożliwiałoby mi wgranie PACEfieda?

Wszelkie odpowiedzi cenie na wagę złota!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PACEfied został stworzony głównie po to by można było w nim zawrzeć inne wersje językowe poza chińskim. Na początku bazował na stock stable, ale od wielu już wydań bazą są wersję dev., które to wprowadzają różnego rodzaju poprawki i usprawnienia, które to testerzy wychwycili,

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kaudii napisał:

Jest jeszcze apka do zmiany języka nie udostępniona nigdzie ale ja dzięki uprzejmości autora posiadam jej pierwsza i chyba jedyna wersję

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Skoro się w tym orientujesz, to czy możesz potwierdzić że w Pacfied jest obsługa urządzeń Mi Home? Jak to działa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dodana, od kilku wersji, ale niestety nie posiadam urządzenia które mógłbym przetestować, urządzenie dodaje się w telefonie w aplikacji Mi Home i wówczas obslugujesz za pomocą zegarka to znaczy widgetu.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...