Skocz do zawartości

Xiaomi AMAZFIT


korno

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Niestety zegarek ma język chiński, na szczęście ikony są intuicyjne, wszystkie podstawowe funkcje można bezproblemowo obsługiwać. Zegarek doskonale wywiązuje się z funkcji powiadomień.  Można go też obsługiwać z aplikacji, jest po angielsku. Wyświetlacz cały czas się świeci !! 3 dzień na ręce po ładowaniu, jest obecnie 63% baterii !! Za kilka dni będzie recenzja AmazFit

IMG_1361.jpg

IMG_1375.jpg

 

Edytowane przez marxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą zegarka można odrzucić lub wyciszyć połączenie. Odebrać nie można - przynajmniej ja nie umiem:)
PS Dzięki za link do appki, ale u mnie po zainstalowaniu nadal krzaki:( na szczęście jest tłumacz Google...

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, djmarco83 napisał:

Czy już jest jakiś mod kasujacy chińskie znaczki z Amazfit? Chcę sobie go kupić ale te kozaczki mnie denerwują.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Też mnie to interesuje, ludzie piszą, że działa, link do filmiku gdzie jest to pokazane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam czy komuś udało się ustawić aby powiadomienie o połączeniu zawierało info z kontaktów a nie połączenie nieznane, kombinuję na moim Mi5 i niestety lipa , nr telefonu widoczny zamioast nazwy z kontaktów, u syna na iPhpne 6s pokazuje nazwę kontaktu z książki

 

EDIT:

już wiem o co chodzi, kontakt musi być zapisany w nastębujący sposób:

501111111, nie +48 501 111 111, ani nie 501 111 111, ani tak +48501111111 , 0048501111111  też nie zadziała

 

Edit 2: 

Zapraszam na https://forum.xda-developers.com/smartwatch/other-smartwatches/rom-pacefied-amazfit-huami-amazfit-t3539431    do poczytania i potestowania, jest do tego aplikacja do zainstalowania w zagarku napisana przez jednego z użytkowników, która umożliwia zmianę języka bez konieczności wydawania poleceń w adb

zachęcam do lektury i testów

Edytowane przez kaudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 28.01.2017 o 15:36, kaudii napisał:

Zapraszam na https://forum.xda-developers.com/smartwatch/other-smartwatches/rom-pacefied-amazfit-huami-amazfit-t3539431    do poczytania i potestowania, jest do tego aplikacja do zainstalowania w zagarku napisana przez jednego z użytkowników, która umożliwia zmianę języka bez konieczności wydawania poleceń w adb

zachęcam do lektury i testów

Przeczytałem, potestowałem i działa super. Dobra robota.

Na dowód pokazuje zdjęcia:

 

20170302_135306.jpg

20170302_135353.jpg

20170302_135407.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chwilę zastanawiałem zanim podjąłem decyzję, nie żałuję, jak dla mnie za te pieniądze super sprawa, stąd i moje zaangażowanie w przetłumaczenie interfejsu na polski.

Wszystko śmiga prawidłowo, brak najmniejszych problemów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 14.03.2017 o 20:29, MaxPrime napisał:

Też chciałbym to wiedzieć. Gearbest, Xon? A może gdzie indziej?

 

Dnia 14.03.2017 o 15:14, Sebaiz1 napisał:

Gdzie aktualnie najkorzystniej wypada go kupić ?

Na Gearbest wersja angielska niecałe 119$, na ali troche taniej ale wersja chinska.

http://www.deals.pokoleniesmart.pl/xiaomi-amazfit-smart-watch-english-version/

 

Chętnie kupię i odsprzedam po tygodniu, potrzebuje zegarek na tydzień do testów tylko.  Jak ktoś jest chętny proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mielcar napisał:

 

Na Gearbest wersja angielska niecałe 119$, na ali troche taniej ale wersja chinska.

http://www.deals.pokoleniesmart.pl/xiaomi-amazfit-smart-watch-english-version/

 

Chętnie kupię i odsprzedam po tygodniu, potrzebuje zegarek na tydzień do testów tylko.  Jak ktoś jest chętny proszę o info.

Czy da się sterować z zegarka aplikacją MI Home?

Edytowane przez Cosmo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@gordonn Jest na Androidzie ;-), tyle, że całkowicie przerobionym. Można wgrać apki z Androida o ile będą kompatybilne z prockiem. Ogółem jest sporo opcji zablokowanych, ale jest to Android.. bodajże 5.1.

Mi oczywiście chodzi o odblokowanie bootloadera w celu wgrania romu PACEfied, który jest tłumaczony na wiele języków - w tym polski. No ale niestety bootloader został zablokowany po niedawnej aktualizacji, a Huami raczej nie chce dać możliwości jego odblokowania... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już dzisiaj prawie kupiłem na Technos- Online i dzięki Bogu płatności kartą mi nie przeszła bo bym się ładnie oszukał. I teraz znowu dylemat jaki SmartWatch wybrać. Na tego zdecydowany byłem w 100%.A tak zostają pizdryki z bateriami 1 dzień.

 

Jaka jest najwyższa wersja softu na której da się jeszcze wgrać ten Rom z językiem pl?

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...