Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi Note 3 Pro


zuzak

Pytanie

Hej,
to mój pierwszy post tutaj, a piszę, bo nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie na forum.

Chcę kupić ten telefon z tej aukcji. 
https://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Official-Global-Firmware-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32672119908.html?spm=2114.13010208.99999999.275.mNsZlp  
Będzie to mój pierwszy telefon Xiaomi i pierwszy kupowany w Chinach.
Pytanie brzmi tak:
Czy muszę kupić wersję czarną, która jest odrobinę większa niż złota i biała, żebym dała radę sobie wgrać tam wszystko co potrzeba? Czyli generalnie pewnie oprogramowanie MIUI w języku polskim. Czy mogę sobie kupić wersję np złotą? Ponieważ patrząc na wymiary różnych ochronnych case'ów widzę że są dla standardowych rozmiarów czyli tych modeli złotego i białego. Mój poprzedni telefon okropnie wypadał mi z ręki, więc muszę kupić do xiaomi dodatkową obudowę
Ewentualnie czy opcja żeby to oni wgrali mi jakiś soft, żeby chociaz po angielsku dało radę jest dobra? 
W tutorialu do instalacji miui czytałam że jest własnie potrzebny soft w j. angielskim lub j. chińskim.

Proszę o wyrozumiałość jeśli jest to infantylne pytanie :D
I pomóżcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2 minuty temu, sloniacz napisał:

 

Ten wiekszy to wersja international obslugująca pasmo 800MHz. Jak używasz lte poza dużymi miastami to chyba warto. Jeśli chodzi o software niczym się nie różnią i na każdy można wgrać miuipolska albo global stable

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Niestety używam. Okej w takim razie będę skazana na telefon bez obudowy na to wygląda. Jedynie szkło hartowane może coś pomóc. 
Dzięki bardzo za zwrócenie uwagi na LTE, bo mi to umknęło ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...