kubapl66

Kolejny dystrybutor podający się za oficjalnego

Recommended Posts

Firma o nazwie ABC Data okrzyknęła się pierwszym oficjalnym dystrybutorem telefonów Xiaomi w Unii Europejskiej.

Cytat

ABC Data, regionalny dystrybutor sprzętu IT i elektroniki użytkowej, został pierwszym oficjalnym partnerem Xiaomi w Unii Europejskiej. Sprzedaż rozpocznie się w Polsce, ale sukcesywnie będzie rozwijana także w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

W ofercie ABC Data znajdą się trzy modele smartfonów: Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3 oraz Xiaomi Redmi 3S. Rekomendowana cena pierwszego modelu wyniesienie 1799 PLN. Dwóch kolejnych -  999 PLN i 699 PLN. W przyszłym roku oferta może być poszerzana o kolejne produkty Xiaomi m.in. opaski fitness, sprzęt audio oraz przenośne ładowarki do urządzeń mobilnych.

- Xiaomi należy do najszybciej rozwijających się producentów na świecie. W ciągu kilku lat przekształcił się w globalnego dostawcę. Tym bardziej cieszymy się, że ABC Data jest pierwszym oficjalnym dystrybutorem marki Xiaomi nie tylko w Polsce, ale też w Unii Europejskiej. Jestem przekonana, że produkty naszego partnera będą się cieszyć ogromną popularnością. Są one wysokiej jakości, eleganckie i do tego przystępne cenowo  – mówi Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

Sprzedaż smartfonów Xiaomi rozpocznie się 22 września i najpierw będzie prowadzona przez sieć sklepów komputerowych X-KOM. - Już niedługo jednak nasz kanał sprzedaży zaczniemy poszerzać o kolejnych partnerów – dodaje Andrzej Kuźniak, Wiceprezes Zarządu ABC Data.

Ile w tym prawdy nie wiem, ale co ciekawe rzeczywiście w sklepie X-KOM pojawiły się już wyżej wymienione modele. A co wy o tym sądzicie?

źródło: http://www.abcdata.com.pl/komunikaty_prasowe/news/1018,abc_data_pierwszym_oficjalnym_dystrybutorem_smartfonw_xiaomi_w_ue

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.