Skocz do zawartości

[Wybór ładowarki] - Warto inwestować w Quick Charge 2.0?


tomasov

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ddr napisał:

Z tego co się orientuję to nie ma możliwości sprawdzenia prądu ładowania z poziomu telefonu. 

Zamów sobie tester z licznikiem i obsługą QC 2.0, mam jeden wolny jeśli pilnie potrzebujesz.
Rozbierz ten adapter i popraw styki.

Ten nowy adapter jest w całości. Ile kosztuje taki tester z licznikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ddr napisał:

@toran tylko serwis zajmujący się xiaomi go weźmie na stół. Mi4 ma nietypowe złącze. Jak nie znajdziesz takiego to do Acida lub do mnie bo jedno akurat mi jeszcze zostało.

Naprawiasz telefony czy masz po prostu takie złącze ? Chciałbym go naprawić w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadacze Xiaomi Mi4 zakupionego w sklepie XFS już prawie rok temu.
W pudełku od XFS nie znalazłem oryginalnej ładowarki Xiaomi, lecz Adapter Power Model: A70-502000.
Ładowarka nie była taka zła, mi absolutnie wystarczała, niestety dzisiaj ułamał mi się jeden bolec i nadaje się na śmietnik.

Nie posiadam w domu żadnej innej ładowarki tego typu, więc postanowiłem zakupić nową.
Mam dylemat między zwykła ładowarką z Saturna firmy OK., wygląda identycznie jak ta moja. Link TUTAJ
Wydaje mi się, że sprawdzi się tak samo jak poprzednia. (od razu wspominam, że nie chce ładowarki od firmy Nillkin)

Alternatywą może być ładowarka wspierająca Quick Charge 2.0.
Z tego co wyczytałem Mi4 wspiera tę funkcję, jednak nie mam bladego pojęcia jaką ładowarkę wybrać.

Ma ktoś może w tym doświadczenie, albo może polecić coś co używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...