Skocz do zawartości
  • 0

Bardziej skąd niż co, choć się waham: rn3 pro lub mi4c oraz mi band 2


Elliott

Pytanie

Witam,
przewertowałem to forum wielokrotnie i śledzę już tematy od miesiąca więc już mam 2 swoje typy na telefon.
Zależy mi bardziej na aparacie niż na 2dniowej baterii stąd mi4c jest preferowanym wyborem aczkolwiek jeśli lepsza oferta jest teraz na redmi note 3 pro to chętnie.
Interesuje mnie też mi band 2 jeśli to się znajdzie w moim zasięgu (do 800 zł)
Mam do was, bardziej zaawansowani użytkownicy kilka pytań. Jeśli umiesz odpowiedzieć na którekolwiek z nich daj numerek i odpowiedź, proszę bez hejtów.

Moje priorytety: kupić najtaniej, możliwie bez VATu i opłat niepotrzebnych, nie zależy mi żeby jakoś super szybko przesyłka się pojawiła chyba, że to kwestia kilku a nie kilkunastu $.

1. Gdzie kupić mi4c 2gb/16gb tak jak piszę w priortetych - obecnie najtaniej, niekoniecznie szybko, możliwie bez cła,vatu.
2. To samo w przypadku Redmi Note 3 Prio 2GB/16GB gdzie najtaniej itd?
3. Czego się spodziewać po aukcji z alliexpress  od HongKong Goldway. Przy jakiej przesyłce jakie opłaty (jaka szansa ich wystąpienia), jaką opcję polecacie brać przesyłki, czy biorąc mi4c w bundle z obudową i szkłem, oraz mibanda 2 od niego za łącznie 162.98$ to dobra oferta? Znacie lepsze?
4. A może taki sam zestaw (bundle i miband2) brać lepiej od geekbuying za 158.98$? Jakie tam są opłaty jeśli to leci z Hong Kongu i jakie szanse, że nie wlepią mi opłat/jaka przesyłka?
5. Czy mimo wszystko RN3PRO jakąś ofertę mi polecicie? Jak nie można tu wysyłać to proszę na priv jeśli ktoś trafił coś lepszego.

Kupował będę jakoś koło 28/29 października jeśli to coś zmienia.

Z góry dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do 800zl mi5 nie kupi. U goldway'a mi4c za 112$ a jeśli nie chcesz ruletki z VAT to dokupujesz sellers shipping method za 17$. Mi band 2 kup oddzielnie tam gdzie taniej (u goldway'a akurat ten gadżet drogi). Sama opaska ma bardzo małe szanse na VAT (cena jest w okolicach progu minimum do VAT)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, niestety mi5 zaczynają się od 1100 bodajże :/

23 procenty vatu to 25 dolców z całkowitej ceny telefonu. Czy ten vat jak już naliczają (gdy nie wezmę seller's shipping) to jest od całej kwoty czy tej co czasem podają na przesyłce zaniżonej? Czy ktokolwiek miał doliczony vat i mógłby się podzielić ile on wynosił?

Samą opaskę gdzie kupić więc po taniości? Jakieś oszukane to alliexpress i nie mogę się połapać z tymi ich przedziałami cenowymi od do bo potem i tak wychodzi drożej o,O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...