Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi redmi note 3 pro 2/16 czy 3/32 ?


Degnerix

Pytanie

Witam,
Planuje zakupić xiaomi redmi note 3 pro jednak nie wiem którą wersję wybrać i czy jest spora różnica w działaniu.

Wymagającym użytkownikiem nie jestem, używam telefonu do internetu, fb, messenger, sms, dzwonienie, jakieś proste gierki muzykę słucham z mp3 no chyba że xiaomi pobije jakością moją mp3 to zmienie zdanie :D

Moglibyście pomóc ? z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dlatego wybierz wersję 3/32, niewiele droższa, a wiele rzeczy z głowy. Ja mam i sobie cenie. A z modem do dźwięku, Power AMP i dobrymi słuchawkami na bank pobije Twoją mp3.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Chcę kupić kate Gray, a to 40$ różnicy. Telefon później oddaje starszej osobie więc nie chciałbym się pchać w 3/32.

Mi4 też gra rewelacyjnie na xiaomi.eu, power ampa nie używam bo muzę słucham z Spotify

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Chcę kupić kate Gray, a to 40$ różnicy. Telefon później oddaje starszej osobie więc nie chciałbym się pchać w 3/32.

Mi4 też gra rewelacyjnie na xiaomi.eu, power ampa nie używam bo muzę słucham z Spotify

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Ale nie mówimy przecież o Tobie, a o autorze tematu.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gwarancja wygląda tak, że odsyłasz do nich telefon z tego co się orientuję, nie wiem czy obsługuje punkt xiaomi we Wrocławiu. Nie zagłębiałem się w to. Jest gość z kadry geekbuying tutaj na forum, musiałbyś poszukać. Jedyny mankament to płacenie przez PayPal i musisz ustawić na stronie podawanie ceny w PLN. Telefon zamówiłem w piątek, w poniedziałek już był, ale nie było mnie w domu i odebrałem we wtorek. Zamawiane DHL i VAT 36 zł.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie ma cła na elektronikę. Na telefonie miałem global najnowszy, ładowarkę chińską z przejściówką od razu. Jedyne opłaty to VAT do 50 zł.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Okej bo twraz widzę na ze można wybierać między paroma wersjami i tym co dostaniemy w pudełku. Chyba się pozmienialo albo się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zawsze możesz przecież im napisać by nie było problemu, podajesz numer zamówienia i to czy to się do niego wlicza, a jak nie to czy mogą dać i po problemie. Mi nie robili problemów, a i jeszcze pytali i prosili, że w razie problemów od razu informować. Myślę jednak, że dostaniesz wszystko jak powinno być.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 godzin temu, Drakoon34 napisał:

Tak, ale ja używałem translatora lekko modyfikując błędy, które wykryłem, nie jestem aż takim specem od angielskiego i dogadałem się bez problemu 

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

ja tak samo specem od Angielskiego nie jestem, dowiedziałem się że Mi Center nie obsługuje gwarancji z Banggood ani z geekbuiyng jedynie z ibuygou :)

1 godzinę temu, dzonyiks napisał:

Teraz najtaniej wychodzi na Banggood. Wersja 3/32 kolor szary

Rozważę tą ofertę, tylko też nie znam nikogo kto zamawiał w tym sklepie. i jeszcze jedno pytanie ile taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...