Sign in to follow this  
ketiowek

Po próbie naprawy romu stał się cegłą

Recommended Posts

Zakupiłem Xiaomi od sklepu goldway. Przyszedł telefon trochę się nim pobawiłem jednak kiedy robiłem restart telefon się zapętlił. 

Więc poszukałem rożnych rozwiązań w internecie. Większość wskazywała, żeby użyć ADB a potem xiaomiflash. Więc tak zrobiłem jednak były problemy i podczas flashu albo wpisywaniu komendy. Telefon całkowicie przestał działać. Nie mogę urochomić fastbootu nic :( Chociaż telefon jest widziany przez komputer :( Jednak po próbie jest napisane, że can not read from COM5 Jest szansa żeby to jeszcze działało?

Proszę o pomoc :(  

ja jak do swojego redmi note 3 pro wgralem zly rom i padl calkowicie, migala tylko dioda ladowania po podpiecie do usb/ladowarki postawilem go miflashem.

9 godzin temu, ketiowek napisał:

Zakupiłem Xiaomi od sklepu goldway. Przyszedł telefon trochę się nim pobawiłem jednak kiedy robiłem restart telefon się zapętlił. 

Więc poszukałem rożnych rozwiązań w internecie. Większość wskazywała, żeby użyć ADB a potem xiaomiflash. Więc tak zrobiłem jednak były problemy i podczas flashu albo wpisywaniu komendy. Telefon całkowicie przestał działać. Nie mogę urochomić fastbootu nic :( Chociaż telefon jest widziany przez komputer :( Jednak po próbie jest napisane, że can not read from COM5 Jest szansa żeby to jeszcze działało?

Proszę o pomoc :(  

Jaki miałeś soft wgrany od goldwaya ?, fastboot nić Ci teraz nie da bo masz prawdopodobnie bootloadera, spróbuj uruchomić telefon w trybie edl ( volume Up i Power) lub jak Ci się pojawi recovery to download i mi flashem wgrać rom z twoim modelem stąd  http://en.miui.com/a-234.html

Edited by wojtekmarchewka

Nawet jak podłączam to dioda nie działa :( nie mogę wejść w żaden tryb, bo telefon nie reaguję :( Jedynie jak podłączę go do komputera to w menedżer urządzeń pokazuję :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this