Skocz do zawartości

Wymowa "Xiaomi" - jest wiele sposobów, jaki jest wasz?


maniel

Wymowa "Xiaomi"  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wymowa "Xiaomi"

    • Ksiaomi (miękkie 's', jak w 'książka')
      7
    • Ksjaomi (twarde 's', jak w 'słońce')
      8
    • siaomi
      31
    • sjaomi (twarde 's')
      0
    • sjaumi (j.w.)
      0
    • szjaomi
      2
    • szjaumi
      0
    • szaumi
      0
    • szaomi
      3
    • sajomi
      1
    • szajomi
      1
    • szoumi (szołmi - 'Show me'?)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Na YT i z ust znajomych słyszałem różne wersje wypowiadania 'Xiaomi', czy polska czy zagraniczna, każda inna. Jak WY odpowiadacie babci/mamie/sąsiadce/dresowi pytającym o markę waszego telefonu?

Edytowane przez maniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja chyba zacznę wymawiać szmelc, kupiłem 3 dni temu Mi Note Pro, chciałem sflaszować inny soft i wykasowałem przez recovery partycję system i już mi ręce opadły przy próbach postawienia na nowo systemu.Mam jeszcze Redmi Note 3 Pro który działał bez zarzutu do dzisiaj, zgubił zasięg, i loguje się już tylko do Playa w LTE, z strasznymi oporami. Myślałem, że to wina karty, może operatora, ale nie. Zmieniłem soft na Lineage, Nitrogena, bez zmian... Na zwykłej starej nokii loguje się do 2g/3g normalnie. Na forum nikt nie odpisał na mój post, tylko dostałem pakiet ostrzeżeń, za zdublowanie tematu i jego edycję. Także zostałem z dwoma złomami. Mi Note kosztował 9 stówek i zdążyłem chwilę się nim pobawić. Fakt, że sam narobiłem z nim bigosu, bo za szybko się zabrałem za twrp i niopatrznie usunąłem za dużo, a recovery i fastboot nie rusza. Cztery telefony tej marki miałem. Chyba na tym będzie koniec. Proponuję z mojej strony Szajsomi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obwiniam o nic producenta, do tej pory nie narzekałem. Gwarancji nie mam, Mi Note Pro, juz nie mam pomysłu, różne wersje MiFlasha i softy, proby w trybie EDL, program tylko błędy wywala. Po prostu jestem strasznie wkur... bo wydałem sporo pieniedzy i nie mogę go postawić na nogi. A do tego padł rezerwowy i zostałem bez telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BogdanU napisał:

Nie obwiniam o nic producenta, do tej pory nie narzekałem. Gwarancji nie mam, Mi Note Pro, juz nie mam pomysłu, różne wersje MiFlasha i softy, proby w trybie EDL, program tylko błędy wywala. Po prostu jestem strasznie wkur... bo wydałem sporo pieniedzy i nie mogę go postawić na nogi. A do tego padł rezerwowy i zostałem bez telefonu.

GW/rękojmia dotyczyła RN3Pro... A jeżeli kupowałeś w Chinach to... sorry, ale "widziały gały co brały"... Z NotePro czekaj cierpliwie, aż ktoś odpisze, to nie piekarnia, nie na wszystko można odpowiedzieć w 2minuty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...