Skocz do zawartości

Tenasi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Strasznie spartoliłem wkładając urządzenie do tylnej kieszeni. Gdy podskoczyłem upadł mi na chodnik i całkiem konkretnie pierdzielnął wyświetlaczem. szybka poszła w piz** ale na szczęście dotyk działa normalnie... Nie mniej jednak chciałbym odświeżyć wygląd urządzenia i tutaj mam pytanie gdzie najlepiej kupić wyświetlacz do tego telefonu bo z wymianą nie ma problemu mam znajomego z odpowiednim sprzętem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołączam się do pytania, czy wie ktoś gdzie można kupić oryginalny wyświetlacz? Czy w ogóle jest coś takiego dostępne, czy tylko zamienniki? Na dragon-tt widzę w różnych cenach, każdy ma opis, że jest oryginalny. Miałem kilka pęknięć, a teraz mi się zrobił pajączek na pół ekranu i ciulowo to wygląda, w dodatku szkło się sypie. :/ Na Allegro widzę, że są od 80 do 200zł. Na Aliexpress widzę, że parę osób z Polski kupiło ten wyświetlacz: https://www.aliexpress.com/item/100-Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-Replacement-Tools-Adhensive-Tempered/32595649941.html Może jest ktoś tutaj, kto może coś polecić?

A i jeszcze jedna sprawa! Pamiętam, że były dwa rodzaje ekranów w RN2Prime, czy ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i dziś zakładałem z tego linka

https://www.aliexpress.com/item/LCD-screen-display-touch-digitizer-with-frame-For-Xiaomi-Hongmi-Note-2-Redmi-Note-2-5/32490226024.html

Jest z ramką więc nie musisz się bawić w klejenie ( raz próbowałem i nie ogarnąłem tematu- odklejał się)

Jakościowo jest chyba ok , nie widzę żadnych różnic, choć jak poczytasz feedback to niektórzy mieli pecha . 

co do oryginałów to chyba podobnie jak z bateriami "marneszanse"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Właśnie zacząłem szukać takiego z ramką, bo jakoś nie mam chęci bawić się w klejenie, nawet znalazłem na Allegro, ale oczywiście wysyłka z Chin, więc chyba wolę zamówić bezpośrednio na Ali, przynajmniej w razie problemów z ekranem jest szansa na refund.

A jak ze spasowaniem, wszystko pasuje bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...