Skocz do zawartości

Problem z budzikiem - nastawiony budzik nie uruchamia się.


Mazate

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Mam problem z budzikiem. Dziś rano na najnowszej aktualizacji MIUI8 jak i wczoraj (poprzedni update) budzik nie zadzwonił. Nie muszę chyba pisać czym to skutkuje :|. Dodam, że telefon nie jest wyciszony a wcześniej wszystko działało poprawnie. Testowałem kilka razy nastawiając budzik na kilka minut do przodu i ciągle to samo. Proszę o jak najszybszą pomoc.

Edytowane przez Mazate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie wiem co jest zbyt krótkie w tym wątku albo źle opisane - mam ten sam problem na note 3 pro international i rozważam sprzedaz telefonu, bo nigdy nie wiadomo, czy telefon akurat mnie obudzi, czy sam śpi dalej.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie mialem problemu z budzikiem (na żadnym z wielu tel. Xiaomi, na żadnym z licznych testowanych ROM-ów) i pisze to, nie aby się chwalić, ale zastanawiam się, dlaczego. Prawdopodobnie nie robię lub nie mam w tel. czegoś, co robią/mają osoby, u których ten problem się pojawia.

Mam jedną hipotezę - zawsze używam tylko "jednorazowych" budzików, wszystkie inne (tygodniowe, powtarzalne) usuwam. Czyli co wieczór ręcznie ustawiam godzinę budzenia rano. Znaczy - jak na załączniku. Kto wie, może to dlatego nie mam tego problemu?

Z innych pomysłów: nigdy nie używam innych motywów niż domyślny, nigdy nie używam żadnych opcji oszczędzania baterii. Za to zwykle na noc wyciszam całkowicie tel (tryb "Cichy"), więc to raczej nie to.

Screenshot_2016-12-13-10-46-59-881_com.android.deskclock.png

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Redmi 3S Pro również problem istnieje.. :/ przez prawie 2 miesiące od zakupu było ok, aż nagle zaczęły się problemy.
Korzystam z jednorazowych budzików włączanych zawsze wieczorem i nastawionych na godzinę ~6:00.
Z początku dwa razy z rzędu nie zadzwonił, ale potem zaczął działać. Niestety później jak już przestał dzwonić tak nie zacznie sam z siebie.
Po reboocie telefonu podziała może 2 dni i problem pojawia się od nowa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablo19_1f napisał:

U mnie w Redmi 3S Pro również problem istnieje.. :/ przez prawie 2 miesiące od zakupu było ok, aż nagle zaczęły się problemy.
Korzystam z jednorazowych budzików włączanych zawsze wieczorem i nastawionych na godzinę ~6:00.
Z początku dwa razy z rzędu nie zadzwonił, ale potem zaczął działać. Niestety później jak już przestał dzwonić tak nie zacznie sam z siebie.
Po reboocie telefonu podziała może 2 dni i problem pojawia się od nowa :/

A jaki ROM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2016 o 10:53, latet napisał:

 

Mam jedną hipotezę - zawsze używam tylko "jednorazowych" budzików, wszystkie inne (tygodniowe, powtarzalne) usuwam. Czyli co wieczór ręcznie ustawiam godzinę budzenia rano. Znaczy - jak na załączniku. Kto wie, może to dlatego nie mam tego problemu?

 

Na LG F60 jeśli codziennie wieczorem nie zapisałem od nowa alarmu, to było prawdopodobieństwo, iż nie zadzwoni. Od tej pory właśnie używam jednorazowych. Może tutaj też to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...