Skocz do zawartości

Przypomnienia z GoogleNow w MIUI8


Max76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie jestem na finiszu konfigurowania przesiadki na MIUI8 i właściwie zostały mi już drobne nierozwiązane problemy. Oto jeden z nich:

podoba mi interfejs kalendarza miui i chciałbym go używac zamiast dotychczasowego kalendarza google. Problem w tym, że w Gkalendarzu moge zakladac wydarzenia oraz przypomnienia, z czego dla mnie znacznie ważniejsze sa te drugie, bo moge je utworzyc glosowo z poziomu Gnow. Niestety pomimo wlaczenia wszystkich synchronizacji, kalendarz MIUI synchronizuje jedynie Gwydarzenia. Gprzypomnienia giną i nie moge ich zobaczyc nigdzie w zadnej aplikacji ze stajni MIUI. Oczywiście moge pracowac od razu na kalendarzu MIUI, ale moge wtedy zapomniec o glosowym ich utworzeniu z poziomu Gnow.

I moje pytanie: czy jest to do rozgryzienia? Da sie utworzyc glosowo przypomnienie za pomoca Gnow, aby je potem zobaczyc w czyms z MIUI? (chodzi w sumie też o estetyke, widzet Gkalendarza jest ohydnie kanciasty i jego kolor bije po oczach, MIUI to inna bajka)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tak - są widoczne
NIE - brak dźwięku dla tych przypomnień

Proszę o pomoc w w rozwiązaniu mojego problemu z dźwiękami przypomnień Google Now, Pomimo zaznaczenia tego w ustawieniach - brak dźwięku powiadomienia. Smartfon Redmi 3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...