Skocz do zawartości

Problem z bluetooth - telefon - opaska


Ikss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać. Mianowicie posiadam Mi5 oraz opaskę do pomiaru pulsu Sigma R1 Bluetooth Smart Comfortex+. Chciałem aby w Endomondo pokazywał puls podczas biegania. W czym jest problem. Zakładam opaskę, uruchamiam Endomondo - wchodzę w ustawienia (oczywiście bluetooth w tel. jest włączony - oraz aplikacja posiada dostęp do czujników na ciele jak również działanie w tle ) czujniki bluetooth smart, daję szukaj. Po chwili na liście pojawia się opaska Sigma HRM, daję połącz - pojawia się komunikat połączono. Połącznie trwa niestety nie więcej jak 10 sekund - za chwilę jest ponownie komunikat łączenie i za chwilę błąd połączenia. W Endomondo w miejscu gdzie ma pojawić się pul pokazuje się na chwilę wartość 0 i na tym koniec, za chwilę się rozłącza. Sprawdziłem działanie na Sony Xperia M2 i działa wszystko bez najmniejszego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niestety ten sam problem ta sama opaska różne wersje ROMów i nic nie pomaga. Podejrzewam że to wina Endoomondo  (z MI5 się nie lubią) ale nie jestem w 100% pewien ale na innych aplikacjach do testowania bluetooth opaska jest poprawnie wykrywana. Dziwne bo na innym telefonie stary android 4.2.1 "Edek" działa z Sigmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie blokuje, trzeba zezwolić endomondo na działanie w tle. Ustawienia / Bateria i wydajność / Zarządzaj użyciem baterii przez aplikacje / Wybierz aplikacje , wszukujesz Endomondo  i dajesz dla Zachowanie aplikacji w tle - bez ograniczeń - a dla Lokalizacja w tle - Zezwól

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...