Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro - aktualizacja z MIUI Global 7.3.2.0 do MIUI V8.0.1.0


Eltharin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

od niecałego tygodnia jestem posiadaczem Redmi Note 3 Pro (kupowałem na Aliexpres od Hong Kong Goldway), jest to mój pierwszy telefon marki Xiaomi. Moje użytkowanie telefonu jest zdecydowanie na poziomie podstawowym dlatego przeglądałem nieco forum ale żeby zebrać to wszystko "do kupy" mam kilka pytań. Zainstalowałem MiPCSuite ale niestety nie działa i informuje mnie, że moja wersja MIUI jest za stara. Jakby tego było mało na forum znalazłem informację, że mój soft należy do tzw. "syfiastych" i należałoby go zmienić. Gdy zacząłem czytać o flashowaniu telefonu itp nieco się przeraziłem (nigdy nie bawiłem się w takie rzeczy na telefonach bo nie uznawałem tego za potrzebne)... Natomiast pojawiła się iskierka nadziei - w aktualizacjach (OTA?) mam możliwość zaktualizowania telefonu do MIUI V8.0.1.0 ALE znowu dokopałem się gdzieś do tematu na forum gdzie po takiej aktualizacji (z syfiastego softu na V8) coś działa nie tak... 

1. pytanie - mając globala mam język polski, czy jak zaktualizuję do V8.0.1.0 to język polski wciąż będzie do wyboru (w wersji do aktualizacji nie jest napisane, że jest to global) 

2. pytanie - czy rzeczywiście nie zalecacie robienia aktualizacji przez OTA (o ile dobrze zrozumiałem znaczenie tego skrótu :)  ) w tym przypadku

3. pytanie a zarazem podsumowanie - czy rzeczywiście muszę robić flash mimo, że na razie nie mam do niego zastrzeżeń (poza tym, że zaznaczam pokazywanie z karty sim a po jakimś czasie i tak znowu pokazuje mi wszystkie) i czy wtedy mogę/mam zainstalować najnowszy dostępy soft na mój model ? 
Proszę o odrobinę wyrozumiałości dla świeżaka 

Pozdrawiam 

Redmi note 3 pro.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do aukcji: https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Official-Global-Firmware-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32672119908.html?spm=2114.13010608.0.56.asRXCV

 

#kris4cars 

Tzn, że jak będę chciał zrobić aktualizację przez OTA to nie przejdzie i gdzieś się zatnie etc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...