Sign in to follow this  
kojott

wirus w telefonie

Recommended Posts

Witam

Przy odblokowywaniu telefonu Xiaomi Redmi 3 pojawia się stronka, że coś tam wygrałem lub telefon zagrożony itp. Nie mogę się tego pozbyć. Przeszukałem forum i znalazłem podobny temat, który zakończył się pomyślnie - "Problem z redmi note 2, jakiś wirus, Rozpoczęty przez OviMater091, 7 Wrzesień"
Prześledziłem powoli no i się zgubiłem w ilości tutoriali, które działają i nie działają. Czy rzeczywiście trzeba zrobić MiFlash żeby zlikwidować to dziadostwo ?

1. Przechodzimy z wyłączonego telefonu do trybu Fastboot - to mi się już udało i czy to oznacza, że wszystko pójdzie sprawnie ? Przeczytałem coś o chińskich blokadach i sam już nie wiem.

No to jak nie ogarniasz tutoriali w których jest opisane krok po kroku, to oddaj komuś/do serwisu (micenter?) do zrobienia. na co liczysz?

A czy akurat nie korzystasz z sieci WiFi? Sprawdz jak bedzie ci chodzilo na mobilnym. Mialem ten sam problem gdy zalogowałem się moim wcześniejszym LG E975 do sieci u mnie w firmie. Był po prostu jeden komputer mocno zainfekowany i jak ktos laczyl sie przez wifi to wyskakiwaly takie babole. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this