jarek384

Różna rozdzielczość wykonanych zdjęć

Recommended Posts

Nie potrafię 'okiełznać' aparatu w tym telefonie - w ustawieniach aparatu mam 'jakość zdjęć - najlepsza', a np. dwa kolejno po sobie robione zdjęcia mają skrajnie różną rozdzielczość, np. jedno 3120x4160, a drugie 1440x1920, następne znowu ma 720x1280... Oczywiście między wykonaniem fotek nie są zmieniane żadne ustawienia. Rom miui 8.6.9.8 eu. Synchronizacja zdjęć wyłączona... i jeszcze dla pewności wylogowałem się z konta Xiaomi i je zlikwidowałem. Czy ktoś się z czymś takim spotkał?

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, adiif1 napisał:

I co w tym dziwnego? aparat sam dopiera rozdzielczość do jakości identyczny przypadek miałem w s6 edge+

No chyba to nie jest normalne - jak ustawiam najwyższą jakość zdjęć, to i takiej się spodziewam, a nie zdjęcia wielkości znaczka pocztowego bez widocznych detali... Poza tym na china dev wszystkie zdjęcia były jak trzeba, tylko problem miałem z gps-em...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jednak nie aparat zmienia rozdzielczość zdjęć - zgrywając je do komputera za pomocą kabla usb wszystko jest ok, dzieje się tak jednie przy użyciu bluetooth... Dziwne, żaden telefon nie przeskalowywał mi zdjęć przy wysyłaniu przez Bluetooth. Czy można na to coś poradzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jakość zdjęć - najlepsza" to chyba ustawia jakość JPG-a.

Polecam używać innej apki niż ta systemowa. Dla przykładu Open Camera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.