Aranruth

Miband 1s vs 2 - budzik

Recommended Posts

Witam, chcę zakupić jedną z wybranych opasek w celu monitorowania snu oraz używania jej jako budzika. Od pewnego czasu zmieniam mój grafik spania co jest trudne gdyż nie śpię sam i czasami głupio mi budzić drugą osobe budzikiem w telefonie zwłaszcza, że wstaję o dziwnych porach. Nie mam jakiegoś mocnego snu ale zastanawiam się czy takie zwykłe wibracje są wystarczające i czy warto dopłacać do droższej opaski. Czy miband 2 ma jakieś dodatkowe opcje których nie ma jego poprzednik związanych ze snem czy płacimy tylko więcej za wyświetlacz?

• Like 1

Ogólnie to zasada działania jest identyczna. Miband 2 ma zdecydowanie mocniejsze wibracje, ale jedynka też budziła mnie bez problemu, a wstaję po 3ciej rano.

To akurat ważna sprawa z tymi wibracjami bo czasami śpię jak kamień. Czy do używania tej opaski muszę mieć zawsze telefon ze sobą? Przykładowo jeśli idę biegać to czy opaska sama podliczy przebyte kilometry a gdy wrócę do domu to po sparowaniu z telefonem wyświetli na nim zaktualizowane informacje o przebytej trasie? 

Za czasów jedynki nie zdarzało mi się poruszać bez telefonu w kieszeni, a dwójka liczyła kroki/dystans kiedy wychodziłem, a telefon ładował się w domu.

Aha, tylko jak idziesz biegać to dane z opaski nie pokażą Ci miejsca na mapie, bez telefonu i apki do biegania będziesz miał tylko większą liczbę kroków.

Guest
This topic is now closed to further replies.