Skocz do zawartości

Czarny ekran, rozmowa telefoniczna. Nie zawsze działający czytnik


koddy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z rozłączaniem się po rozmowie. Wcześniej działało normalnie tzn. po oddaleniu telefonu od ucha ekran się podświetlał i mogłem się rozłączyć, teraz natomiast ekran dalej pozostaje czarny i nie da się nic zrobić. Już ustawiłem rozłączanie pod przyciskiem, no ale jednak coś jest nie tak i chciałbym to naprawić.
Do tego nie zawsze łapie mi czytnik linii, czasami łapie, podświetla ekran i znów przygasa i jak nacisnę przycisk jestem już na ekranie głównym... 

Mam zainstalowany xiaomi.eu 6.9.9.
 

Edytowane przez koddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, uruchamiałem kilka razy i nic. To będę musiał później spróbować tak zrobić. Lepiej używać miui od xiaomi.eu czy może globala?



Zrobiłem wipe  art/dalvik cache i cache  bez instalacji i na razie działa jak należy ;)

Edytowane przez koddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie ;-)

Co do Twojego pytania, to zdania są podzielone. Osobiście wolę xiaomi.eu, jest w pełni "reformowalne". Bezproblemowy bezproblemowego root, możliwość instalacji xposed, aplikacji Google bezpośrednio do systemu - wszystko z poziomu twrp recovery. Dla mniej zaawansowanych userów global jest za to wygodniejszy, ale nie pozbawiony problemów. 

Czyli dla każdego coś miłego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...