Skocz do zawartości

Zablokowany telefon, tylko logo


Mackoski

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem początkującym użytkownikiem w kwestiach flashowania, rootowania, itp. Zakupiłem telefon Xiaomi Mi Note Pro z wersją MIUI angielsko - chińską z zablokowanym bootloaderem. Po otrzymaniu od Chińczyków informacji, że mogę odblokować, ściągnąłem program do odblokowania, uczyniłem to i telefon miał już odblokowany bootloader. Chciałem zrootować androida, użyłem polecanego w internecie programu IRoot ( inne programy, takie jak KingoRoot, KingRoot z poziomu androida nie zrootowały mi androida ) i poziomu PC rozpocząłem tą operację, program dobrnął do 80 procent w między czasie wgrywając mi do telefonu chińskie recovery i poinformował mnie, że "root failed" i zakończył pracę. I Co w tym najciekawsze, telefon po ponownym uruchomieniu zawiesza się na logo "MI" i nic się dalej nie dzieje i tkwi na tym logo godzinę, dwie. Nadmieniam, że ładowanie telefonu z ładowarki działa, działa dotyk, działają 3 przyciski systemowe ( sprawdzałem na tym recovery ), również włącza się fastboot, włącza się to nieszczęsne chińskie recovery ( nie mam pojęcia jak tam cokolwiek zdziałać, żeby uruchomić z pliku zip aktualny ROM MIUI Polska i zaktualizować telefon). Sam nie daję już rady gdziekolwiek znaleźć rozwiązania, jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc w tym temacie, będę bardzo wdzięczny. 

Edytowane przez Mackoski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...