Skocz do zawartości

Czy naprawiono te błędy?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym przejść z MIUI 7.5 xiaomi.eu na MIUI 8 stable xiaomi.eu lub dev global i mam pytanie czy w tych aktualizacjach są naprawione poniższe błędy, które są w 7.5:

- problemy z przełączanie się zasięgu 2g/3g/lte podczas używania jednej karty SIM.

- dostęp do karty przez aplikacje titanum, sms backup, dropbox

- brak synchronizacji w aplikacjach titanum, sms backup, dropbox jeśli nie są ustawione jako systemowe.

- lag podczas połączenia przychodzącego(jest sygnał u osoby ale u mnie nie uruchamia się telefon, dopiero za któryms dzwnonkiem?

- nie można ustawić innej aplikacji sms(np. messenger)

 

I jeszcze pytanie do hard userów, ktoś korzysta z dwóch kart sim i micro sd? Działa?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pan Kałczanaga Pun Puk Hop napisał:

- problemy z przełączanie się zasięgu 2g/3g/lte podczas używania jednej karty SIM.

Nie naprawiono. Dalej zasięg żyje własnym życiem.

52 minuty temu, Pan Kałczanaga Pun Puk Hop napisał:

- dostęp do karty przez aplikacje titanum, sms backup, dropbox

Nie naprawiono. Tzn, ja nie wiem czy to jest aby na pewno bug, czy po prostu zwykłe upośledzenie Androida i Google, które na chama chce forsować życie w chmurze.

53 minuty temu, Pan Kałczanaga Pun Puk Hop napisał:

- brak synchronizacji w aplikacjach titanum, sms backup, dropbox jeśli nie są ustawione jako systemowe.

Nie naprawiono.

54 minuty temu, Pan Kałczanaga Pun Puk Hop napisał:

- lag podczas połączenia przychodzącego(jest sygnał u osoby ale u mnie nie uruchamia się telefon, dopiero za któryms dzwnonkiem?

Miałem to raz na v7 i raz na v8 i więcej się to nie pojawiło, więc się nie wypowiem. 

 

54 minuty temu, Pan Kałczanaga Pun Puk Hop napisał:

- nie można ustawić innej aplikacji sms(np. messenger)

Nie można, możesz sobie ustawiać jako systemowe, klaskać uszami i gwizdać tyłkiem, a i tak nie ustawisz tego tak aby wysyłało SMSy. 

55 minut temu, Pan Kałczanaga Pun Puk Hop napisał:

I jeszcze pytanie do hard userów, ktoś korzysta z dwóch kart sim i micro sd? Działa?

Korzystam, działa, ale radzę to robić ze spokojem ducha i ultra delikatnie. Jeden ruch za dużo i będziesz pędził do salonu po nową kartę, jak ja(dwa razy). A i odkleić kartę sim przyklejoną kropelką(jak radzą) do microsd  nie jest wcale łatwo. 

Poza tym, nie radzę szlifować karty pamięci(jak też radzą). 

Zamiast kropelki/superglue lepiej użyć bardzo cieńkiej taśmy dwustronnej. Kropelki i superglue mają to do siebie, że często coś wyżerają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...