Jump to content

Najlepszy soft pod baterie

wuzi1995
 Share

Recommended Posts

Ja o takim SOT to mogę chyba pomarzyć. Mam włączone tylko dane komórkowe i GPS od czasu do czasu jak za chce mi się włączyć pokemony. Messenger jest w sumie cały czas włączony ale stara wersja bo nie aktualizuje aplikacji, snapchat włacze 1-2 na dzień, Fb tylko jak mam powiadomienie. I to koniec tego używania. Często mam że dużo baterii zjada system Android, ale co powoduje to zjadanie baterii? Nie wiem bo z chmury xiaomi ani nic takiego nie korzystam.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U minie maksymalnie wyciąga 3 godziny , ale dwie karty sim, jedna do neta druga do dzwonienia,mi band 1s czyli  non stop bluetooth  no i gierka co dziennie STAR WARS :D,jestem mega zadowolony .Sprzęt spełnia moje oczekiwania>przy sluchaniu muzy gdy ekran nie jest włączony to jest naprawdę bardzo dobrze ,bateria bardzo pomału schodzi>wina szybkiego schodzenia baterii to ekran.Kombinacja softami nic nie da ,ten telefon tak ma i nic nie zmieni ,chyba ze wymiana monitora na energooszczędny lub większa bateria .Pozdrowienia

PS. Aby stwierdzić jak dany soft chodzi musi trochę potrwać by system się ułożył itp.

A do tego sprzęt ma niezłe bebechy , i kto wie jak się potoczą jego losy :D

Edited by ag179

No ja nie gram w gierki, nie sprawdzam co 5 minut fejsika, ale wysyłam i odbieram dziennie po 300-400 SMSów, do tego internet, jakieś wiadomości, pogoda. Parę zdjęć cyknę. Teraz przy 6h SoT mam 57% baterii jeszcze.

Jak mówię, używam jako telefonu, a nie centrum rozrywki. A, czasem odpalę film na YT. 

17 minut temu, galakty napisał:

No ja nie gram w gierki, nie sprawdzam co 5 minut fejsika, ale wysyłam i odbieram dziennie po 300-400 SMSów, do tego internet, jakieś wiadomości, pogoda. Parę zdjęć cyknę. Teraz przy 6h SoT mam 57% baterii jeszcze.

Jak mówię, używam jako telefonu, a nie centrum rozrywki. A, czasem odpalę film na YT. 

Daj screna sot + wykres teraz 

• Like 1

Oj sam chętnie bym zobaczył tego screena. U siebie przy kilku smsach, paru połączeniach dziennie mam około 3h. W tle działa Tasker z opcji dodatkowych. Wieczorem Phone Explorer. No tyle że tel wytrzymuje 2 dni luzem. Ale 6h hmmmmm.

Naciapciane z RN2 ; Miui 8

Panowie ale taki SOT jest możliwy. Sam ostatnio miałem 7,5 h przy 1/3 jasności ekranu. Obejrzałem w tym czasie film, przeczytałem trochę książki na moon readerze, a do tego przeglądałem Tapatalka i Facebooka, a to wszystko na WiFi. Wszystko zależy od sposobu korzystania. Gdy używam danych pakietowych to bateria potrafi rozładować się w niecałe 4 godziny więc nie wiem czy ta dyskusja ma jakikolwiek sens :) Na dobrą sprawę gdyby ktoś rozjaśnił ekran na maksa i włączył dane to pewnie bateria padnie po 2 godzinach :P7e88719811dddf5f6476290fb46845d6.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Nie, to niemożliwe!!!oneone

Ta dyskusja jest bez sensu, daliśmy screeny ale zaraz wpadną i napiszą, że doładowywaliśmy sobie po czasie XD. Ehhhh....

Mój samochód spala 8 litrów, niemożliwe, bo kumpel spala 12 litrów, ale chyba jeździmy inaczej, tak? To samo z tą baterią.

21 godzin temu, galakty napisał:

A co ci do tego jak ja używam telefonu? Sprawdzam FB, messengera bo do tego służy telefon (smsów praktycznie w ogóle), również internet, pogoda, spotify.. MAX 2,5h, w porywach do 2

4 minuty temu, xxmati96xx napisał:

A trudo dać oprócz zrzutu sot jeszcze wykres?

Boże, nie doładowywałem. Nie będę wszystkiego zrzutami potwierdzał, bo to nie spowiedź ani proces sądowy. Uwierz lub nie.

3 minuty temu, Accro napisał:

A co ci do tego jak ja używam telefonu? Sprawdzam FB, messengera bo do tego służy telefon (smsów praktycznie w ogóle), również internet, pogoda, spotify.. MAX 2,5h, w porywach do 2

Obchodzi, bo twierdziłeś, że mam zejść na ziemię (lub inny znawca) i 6h SoT jest NIEMOŻLIWE. Może przy Twoim użytkowaniu, ale jak widac możliwe jest. Telefon służy do sprawdzania FB? A co jak ktoś FB nie ma? To niepotrzebny mu telefon? Nie mogę po prostu, trzymajcie się zdrów! :D 

1 godzinę temu, Accro napisał:

Człowieku, dokładnie to samo było gdy telefon był z WYŁĄCZONĄ, powtarzam WYŁĄCZONĄ transmisją danych, po prostu używanie apek (inb4 fb, messenger - tym razem nie)

Ale nie hurr durr siaomi redmi note 2 trzyma 6h sotu!11!

Jak Wam się chce w ogóle z nim dyskutować na ten temat ;-)  

Edited by focusik09
  • Like 2