Skocz do zawartości

Najlepszy soft pod baterie


wuzi1995

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krzyzu napisał:

Oj tam czepiacie się xd
Po prostu Ona nie chce nowego tel bo za szybko je niszczy. ;). Głupki >.
Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Skąd ja to znam... :D Miałem podobną sytuację, jak miałem sprzedawać za 200-300 zł, to wolałem dziewczynie dać. Do tej pory siedziała na LG L65 i jaka to tragedia była to można by spokojnie kilka stron A4 napisać ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co może być nie tak, że bateria mnie krótko trzyma, zdecydowanie krócej niż jeszcze miesiąc/dwa temu. Aplikacje w autostarcie tylko potrzebne, fakt internet, gps bluetooth włączone, ale tego potrzebuję. Aktualizacje robię nie co tydzień a co dłuższy czas, czy przywrócenie fabrycznych może dać widoczne efekty w działaniu baterii gdy wrócę do prawie wszystkich aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś, przywrócenie ustawień fabrycznych ze 100% baterii do ujrzenia pulpitu 80% baterii. Nawet wpisywanie tekstów/haseł jakoś zacina się możę to być problem jakiś z telefonem, choć przypuszczam, że MIUI robi się kobyłą, patrzy się co by nowego wcisnąć pomijając optymalizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem niezłą huśtawkę z baterią! Używałem rano aparatu jakieś 15 minut i z 100% zjechało mi do 15%, myślałem że wystarczy reset, wyciągam baterię i wkładam ponownie, a tu tylko 18%. Po godzinie poziom wzrósł do 36%, później znów spadł, a kilka godziny później miał 56% i wieczorem standardowe 20%. :D Oczywiście wszystko na starym ROMie z 2015 roku, chciałem wgrać najnowszą wersję miuipolska, ale ciągle się waham czy warto, bo co chwila jakieś kwiatki się pojawiają.

Pytanie do tych, którzy używają różnych wersji - co nowego wgrać? Global czy lepiej jednak dev miuipl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mgcompany napisał:

Ja wczoraj miałem niezłą huśtawkę z baterią! Używałem rano aparatu jakieś 15 minut i z 100% zjechało mi do 15%, myślałem że wystarczy reset, wyciągam baterię i wkładam ponownie, a tu tylko 18%. Po godzinie poziom wzrósł do 36%, później znów spadł, a kilka godziny później miał 56% i wieczorem standardowe 20%. :D Oczywiście wszystko na starym ROMie z 2015 roku, chciałem wgrać najnowszą wersję miuipolska, ale ciągle się waham czy warto, bo co chwila jakieś kwiatki się pojawiają.

Pytanie do tych, którzy używają różnych wersji - co nowego wgrać? Global czy lepiej jednak dev miuipl?

Ale to przecież wina softu a nie sprzętu! oneoneone!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mgcompany napisał:

Ja wczoraj miałem niezłą huśtawkę z baterią! Używałem rano aparatu jakieś 15 minut i z 100% zjechało mi do 15%, myślałem że wystarczy reset, wyciągam baterię i wkładam ponownie, a tu tylko 18%. Po godzinie poziom wzrósł do 36%, później znów spadł, a kilka godziny później miał 56% i wieczorem standardowe 20%. :D Oczywiście wszystko na starym ROMie z 2015 roku, chciałem wgrać najnowszą wersję miuipolska, ale ciągle się waham czy warto, bo co chwila jakieś kwiatki się pojawiają.

Pytanie do tych, którzy używają różnych wersji - co nowego wgrać? Global czy lepiej jednak dev miuipl?

Może chcesz spróbować coś spoza naszego forum. Tu jest bardzo fajny MIUI global dev od Minovo. Jest sporo dodatków, u mnie od kilku dni sprawuje się dobrze, tylko musiałem sobie przerzucić biblioteki, z 6.12.29 żeby nc+ go  działało

Po instalacji nadpisuje TWRP do najnowszej wersji, a to nie widzi poprzedniego backupa. Trzeba tylko zmienić nazwę folderu z kopią

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=684153&view=findpost&p=56712732

http://minovo.ml/rom/333

Edytowane przez focusik09
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz spróbować coś spoza naszego forum. Tu jest bardzo fajny MIUI global dev od Minovo. Jest sporo dodatków, u mnie od kilku dni sprawuje się dobrze, tylko musiałem sobie przerzucić biblioteki, z 6.12.29 żeby nc+ go  działało
Po instalacji nadpisuje TWRP do najnowszej wersji, a to nie widzi poprzedniego backupa. Trzeba tylko zmienić nazwę folderu z kopią
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=684153&view=findpost&p=56712732
http://minovo.ml/rom/333

Jak przetestujesz to daj znać jak bateria się sprawuje, bo u mnie na lte to chwila moment i baterii nie ma. Ciężko osiągnąć (cały czas mowa o lte) godzinę Sot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Waxy napisał:


Jak przetestujesz to daj znać jak bateria się sprawuje, bo u mnie na lte to chwila moment i baterii nie ma. Ciężko osiągnąć (cały czas mowa o lte) godzinę Sot.

Od soboty na nim na razie siedzę, ale minimalny Sot to 3h. Też mam 2 kart i jedna LTE. Wifi i dane cały czas włączone. Nie używam Massangera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty na nim na razie siedzę, ale minimalny Sot to 3h. Też mam 2 kart i jedna LTE. Wifi i dane cały czas włączone. Nie używam Massangera 


A na innych osiągnąłeś podobne rezultaty w tej kwesti? Czy też miałeś takie cyrki jak reszta?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Waxy napisał:

 


A na innych osiągnąłeś podobne rezultaty w tej kwesti? Czy też miałeś takie cyrki jak reszta?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

 

Miałem tak samo 1,5 max 2 h. Bateria leciała w oczach.Na razie posiedzę na tym i zobaczę czy w china dev coś poprawią. Skoro nie ma już aktualizacji 2-gi tydzień, to może coś grzebią w systemie chłopaki zza wielkiego mura  :D 

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo 1,5 max 2 h. Bateria leciała w oczach.Na razie posiedzę na tym i zobaczę czy w china dev coś poprawią. Skoro nie ma już aktualizacji 2-gi tydzień, to może coś grzebią w systemie chłopaki zza wielkiego mura   

Też mam taką nadzieję. Zwłaszcza, że ludzie wysyłali do nich logi Dzięki za informacje. Będę testował.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2017 o 17:49, focusik09 napisał:

Może chcesz spróbować coś spoza naszego forum. Tu jest bardzo fajny MIUI global dev od Minovo. Jest sporo dodatków, u mnie od kilku dni sprawuje się dobrze, tylko musiałem sobie przerzucić biblioteki, z 6.12.29 żeby nc+ go  działało

Po instalacji nadpisuje TWRP do najnowszej wersji, a to nie widzi poprzedniego backupa. Trzeba tylko zmienić nazwę folderu z kopią

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=684153&view=findpost&p=56712732

http://minovo.ml/rom/333

Jeszcze zapytam - którą wersję instalowałeś? 

http://minovo.ml/rom/333

Z tego co widzę są trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja bateria od początku była wadliwa i krótko trzymała, strasznie krótko bo przy nowości to bylo max 3h sot, a tydzien temu to ledwo 1h wyciągałem przy uzywaniu zaledwiee messengera i czasami sprawdzeniu insta/snapa. Jako iż po roku użytkowania miałem aplikacjami zadymany cały telefon i troche mulił to przywrocilem ust fabr, wszystko normalnie działało, a baterie ch...olera strzeliła. Po 2-3 godzinnym ładowaniu rozładowuje się dosłownie w 10 minut na ekranie, nie mam pojęcia co jest przyczyną. Da się coś z tym zrobić czy raczej mam kupować nową? Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

9c9a11f9448027b9a4c0360aebeefeb4.jpg7990220c337694856a5031cc20653290.jpg

A może sprawdźcie czy wasza bateria nie złapała wilgoci i w ogóle ma jeszcze chęci do życia. ;)
Wymieniłem swoją i zobaczymy jak efekty. Przeczyściłem Cache i Dalvik/Art dla pozbycia się statystyk baterii. Tak dla spokoju ducha niż z wiedzy. [szamańskie rytułały]. ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój telefon jest wspaniały!!! Od 15 minut wisi na ładowarce i pokazuje 0% baterii! xD  Pewnie za jakiś czas wytrzeźwieje i wróci do normy, ale przez ten czas nie da rady go odpiąć od ładowarki i korzystać, bo się wyłączy, choć z pewnością jest w nim prąd, przynajmniej 50%, bo tyle miał przed zgonem. 8-)

EDIT: Wrócił do żywych. :)

Screenshot_2017-02-05-20-16-47_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez mgcompany
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież wina softu... He he he.

Mój oddany RN2 na ostatnim sofcie też niezłe jaja wyczynia. Internet + GPS przez kilkanaście minut i ze 100% spadło do 78%. A kiedyś potrafiłem tym nawigować bez ładowarki w aucie, porażka totalna. Pograsz w grę, a tu % na minutę ucieka (i to gra typu krzyżówka a nie 3D).

Ktoś kupował zamiennik i był dobry? Bo już nie pamiętam a wertować cały temat mi się nie chce. Dragon-tt? Czy skąd kupowaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, majdan12 napisał:

Ja mam dwa RN2 pod opieką z 2015 roku i baterie są jak nowe.

Te problemy z bateriami może były w jakieś określonej partii baterii?

Nie wiem, ale oddałem swojego dziewczynie i sam jestem w szoku jak ta bateria schodzi. Ale coś ciekawego zauważyłem...

Z 25% do 96% naładował się w GODZINĘ. Heh, telefony na QC 2.0 się tak ładują albo i wolniej :D Coś jest skopane z telefonem albo baterią bo to jest niemożliwe, ja miewałem po 4-6h SoT, a teraz ledwo dobić do 3h można. Tragedia totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, galakty napisał:

Nie wiem, ale oddałem swojego dziewczynie i sam jestem w szoku jak ta bateria schodzi. Ale coś ciekawego zauważyłem...

Z 25% do 96% naładował się w GODZINĘ. Heh, telefony na QC 2.0 się tak ładują albo i wolniej :D Coś jest skopane z telefonem albo baterią bo to jest niemożliwe, ja miewałem po 4-6h SoT, a teraz ledwo dobić do 3h można. Tragedia totalna.

Wrzucisz lepszy kernel to może będzie QC 4.0 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...