Skocz do zawartości

Najlepszy soft pod baterie


wuzi1995

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Accro napisał:

U mnie takie coś to normalka.. Czasem schodzi 50% w 10min a później trzyma jakoś godzinę przy danym poziomie baterii np. 20%, mimo ciągłego użycia

Ja to się pierwszy raz spotykam z czymś takim. Póki co poza tym nagłym wzrostem baterii z 12% do blisko 40% bateria trzyma okej póki co. Jeżeli będzie się to powtarzało cały czas to wracam do poprzedniego softu bo to ewidentnie jego wina, na wcześniejszych nie miałem nigdy takiego czegoś.

Edytowane przez Khold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JestemMortem wiem, że nie jesteś z pierwszej łapanki, ogarniasz temat i umiesz sobie ustawić telefon, więc w Twoim przypadku zrobił bym ukłon w stronę nowej baterii. Wiem że ciężko o oryginał.....  

 

U mnie właśnie przekroczyło 6 godz na ekranie i 11% baterii zostało 

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3-3,5 h sot obojętnie od tego co zainstaluje. Nie zmieniam co tydzień softu ale sprawdzałem 2 wersja miui 7 i 3 miui 8 + odchudzona wersja z http://forum.xda-developers.com/redmi-note-2/general/best-sot-t3434915

Statystyki baterii obserwuję od 13 kwietnia i zawsze wychodzi stabilne 3-3,5 h (zależnie od sposobu używania) obojętnie od wersji miui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj to normalnie aż się zdziwiłem bateria po powrocie do domu miała ok.50% jeszcze :D trochę zmieniłem użytkowanie tego telefonu, strasznie ciągnął baterie GDY BYŁY Włączone DANE (LTE) oraz kiedy miałem słaby zasięg, tak więc mam albo włączone Wi-Fi albo wyłączone i w tedy tylko sms-y a3ec68d517d7c1dd422fe06e985126ed.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę powiedzieć że po drobnej awarii z aktualizacją i wgrywaniu spstoolem chińskiego deva żeby mieć ponownie roota oraz twrp, przywróciłem backup mojego miui 8.0.1 i doznałem szoku. Bateria jak nowo narodzona. Sot skoczył na 2h+ przy ciągłym graniu.

Naciapciane z RN2 ; Miui 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę powiedzieć że po drobnej awarii z aktualizacją i wgrywaniu spstoolem chińskiego deva żeby mieć ponownie roota oraz twrp, przywróciłem backup mojego miui 8.0.1 i doznałem szoku. Bateria jak nowo narodzona. Sot skoczył na 2h+ przy ciągłym graniu.

Naciapciane z RN2 ; Miui 8



Ale na globalu czy Xiaomi.eu takie masz rewelacje?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie też się zastanawiam czy nie wrócić na globala. Moim jedynym problemem jest działanie smartwatcha. Na miui nie pokazuje mi powiadomień. Ale podoba mi się ten soft i szukam jakiejś wersji na której ogarne jego działanie

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki urok miui że u każdego działa inaczej.

Ja akurat "trafiłem" na telefon który ma 3-3,5 h sot obojętnie od tego  co wgram.

Dopiero wyłącznie wifi w trybie uśpienia i dostępności skanowania w ustawieniach zaawansowanych oraz przełączenie na 2 g dało mi

4h sot.

Screenshot_2016-10-23-14-29-57-261_com.gsamlabs.bbm.pngScreenshot_2016-10-23-14-30-35-778_com.gsamlabs.bbm.pngScreenshot_2016-10-23-14-30-06-511_com.gsamlabs.bbm.pngScreenshot_2016-10-23-14-30-59-006_com.gsamlabs.bbm.png

Edytowane przez Agasharr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nowym nie w pełni zadowolonym użytkownikiem Redmi Note 2, 

Kupiłem go tydzień temu, i od tygodnia mam straszne problemy z baterią. Otóż nie mogę wytrzymać pełnego dnia na naładowaniu dziś odłączyłem go od prądu o 12 gdy wychodziłem z domu jadąc do miasta przejrzałem FB, gmaila i po powrocie miałem 50 %, to jest nie możliwe aby w 3 godziny od 12 do 15 bateria spadła o 50 %. Dzieją się dziwne rzeczy bateria rozładowuje się do końca, lecz po wyjęciu baterii poziom naładowania skacze na 60 - 70 5. Mam świadomość że ekran jest spory i telefon dużo energii pobiera ale na litość Boską. 

Nadmienię iż mam MIUI 7 by xiaomi.eu 5.9.24. Proszę pomóżcie. Dzięki. 

Edytowane przez sedzia1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sedzia1987 napisał:

Witajcie, jestem nowym nie w pełni zadowolonym użytkownikiem Redmi Note 2, 

Kupiłem go tydzień temu, i od tygodnia mam straszne problemy z baterią. Otóż nie mogę wytrzymać pełnego dnia na naładowaniu dziś odłączyłem go od prądu o 12 gdy wychodziłem z domu jadąc do miasta przejrzałem FB, gmaila i po powrocie miałem 50 %, to jest nie możliwe aby w 3 godziny od 12 do 15 bateria spadła o 50 %. Dzieją się dziwne rzeczy bateria rozładowuje się do końca, lecz po wyjęciu baterii poziom naładowania skacze na 60 - 70 5. Mam świadomość że ekran jest spory i telefon dużo energii pobiera ale na litość Boską. 

Nadmienię iż mam MIUI 7 by xiaomi.eu 5.9.24. Proszę pomóżcie. Dzięki. 

Po pierwsze wgraj nowszy soft a po drugie jak byś poczytał wcześniej to byś wiedział że te telefony różnie trzymają baterie. Ja jestem zadowolony bo cały dzień spokojnie wytrzymuje , ale niektórzy się skarżą na baterie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sedzia1987 napisał:

Witajcie, jestem nowym nie w pełni zadowolonym użytkownikiem Redmi Note 2, 

Kupiłem go tydzień temu, i od tygodnia mam straszne problemy z baterią. Otóż nie mogę wytrzymać pełnego dnia na naładowaniu dziś odłączyłem go od prądu o 12 gdy wychodziłem z domu jadąc do miasta przejrzałem FB, gmaila i po powrocie miałem 50 %, to jest nie możliwe aby w 3 godziny od 12 do 15 bateria spadła o 50 %. Dzieją się dziwne rzeczy bateria rozładowuje się do końca, lecz po wyjęciu baterii poziom naładowania skacze na 60 - 70 5. Mam świadomość że ekran jest spory i telefon dużo energii pobiera ale na litość Boską. 

Nadmienię iż mam MIUI 7 by xiaomi.eu 5.9.24. Proszę pomóżcie. Dzięki. 

Jeśli bateria nagle spada do kilku procent i na tym się zatrzymuje, to nie przejmuj się, też tak co jakiś czas mam. Spadnie np. do 12% i trzyma dalej 10 godzin. :)
Jeśli spada i się wyłącza, to spróbuj jak kolega wyżej napisał wgrać soft od nowa (jaki chcesz, nie musi być najnowszy) i zrobić kilka pełnych cykli ładowania, po paru dniach powinien się uspokoić.
Jeśli pobiera dużo prądu, sprawdź stan baterii np. w MTK Engineering Mode lub sprawdź czy jakiś program nie działa w tle i nie pobiera energii (np. Wakelock Detector'em).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coorva, to jest niepoważne. NOWA BATERIA, 12% i uwaga....  1h 15min SOT! XD
Ja nie wiem, czy wskaźnik baterii znów się zbugował lub bateria musi się 'przyzwyczaić' bo to co dzisiaj ta bateria odwala jest niepoważne

Jeżeli nic się nie zmieni to oddaję ten telefon do sprzedawcy nawet za połowę jego wartości i kupuję coś innego bo bez powerbanka ciężko się gdziekolwiek ruszyć...

Edytowane przez Accro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem tylko RN2 po takim czasie ma problemy z baterią, może być to spowodowane SoCem Mediateka (inny kontroler baterii etc). Ja czekam na Redmi Note 4 Pro ze snapem, ew. kupię Redmi 3s/3 Pro. Jeżeli udałoby się zwrócić część kosztów telefonu od sprzedawcy to dołożyłbym do czegoś lepszego :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Accro napisał:

Z tego co wiem tylko RN2 po takim czasie ma problemy z baterią, może być to spowodowane SoCem Mediateka (inny kontroler baterii etc). Ja czekam na Redmi Note 4 Pro ze snapem, ew. kupię Redmi 3s/3 Pro. Jeżeli udałoby się zwrócić część kosztów telefonu od sprzedawcy to dołożyłbym do czegoś lepszego :v

Nigdy więcej MTK. Co gorsza, nawet Samsung już zaczyna myśleć o braniu MTK do telefonów, powodzenia.

Myślałem, żeby kupić w IBG RN3 Pro, ale chyba dołożę nieco i wezmę w Polsce LG G3 ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...