Skocz do zawartości

Najlepszy soft pod baterie


wuzi1995

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o takim SOT to mogę chyba pomarzyć. Mam włączone tylko dane komórkowe i GPS od czasu do czasu jak za chce mi się włączyć pokemony. Messenger jest w sumie cały czas włączony ale stara wersja bo nie aktualizuje aplikacji, snapchat włacze 1-2 na dzień, Fb tylko jak mam powiadomienie. I to koniec tego używania. Często mam że dużo baterii zjada system Android, ale co powoduje to zjadanie baterii? Nie wiem bo z chmury xiaomi ani nic takiego nie korzystam.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U minie maksymalnie wyciąga 3 godziny , ale dwie karty sim, jedna do neta druga do dzwonienia,mi band 1s czyli  non stop bluetooth  no i gierka co dziennie STAR WARS :D,jestem mega zadowolony .Sprzęt spełnia moje oczekiwania>przy sluchaniu muzy gdy ekran nie jest włączony to jest naprawdę bardzo dobrze ,bateria bardzo pomału schodzi>wina szybkiego schodzenia baterii to ekran.Kombinacja softami nic nie da ,ten telefon tak ma i nic nie zmieni ,chyba ze wymiana monitora na energooszczędny lub większa bateria .Pozdrowienia

PS. Aby stwierdzić jak dany soft chodzi musi trochę potrwać by system się ułożył itp.

A do tego sprzęt ma niezłe bebechy , i kto wie jak się potoczą jego losy :D

 

Edytowane przez ag179
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie gram w gierki, nie sprawdzam co 5 minut fejsika, ale wysyłam i odbieram dziennie po 300-400 SMSów, do tego internet, jakieś wiadomości, pogoda. Parę zdjęć cyknę. Teraz przy 6h SoT mam 57% baterii jeszcze.

Jak mówię, używam jako telefonu, a nie centrum rozrywki. A, czasem odpalę film na YT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, galakty napisał:

No ja nie gram w gierki, nie sprawdzam co 5 minut fejsika, ale wysyłam i odbieram dziennie po 300-400 SMSów, do tego internet, jakieś wiadomości, pogoda. Parę zdjęć cyknę. Teraz przy 6h SoT mam 57% baterii jeszcze.

Jak mówię, używam jako telefonu, a nie centrum rozrywki. A, czasem odpalę film na YT. 

Daj screna sot + wykres teraz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale taki SOT jest możliwy. Sam ostatnio miałem 7,5 h przy 1/3 jasności ekranu. Obejrzałem w tym czasie film, przeczytałem trochę książki na moon readerze, a do tego przeglądałem Tapatalka i Facebooka, a to wszystko na WiFi. Wszystko zależy od sposobu korzystania. Gdy używam danych pakietowych to bateria potrafi rozładować się w niecałe 4 godziny więc nie wiem czy ta dyskusja ma jakikolwiek sens :) Na dobrą sprawę gdyby ktoś rozjaśnił ekran na maksa i włączył dane to pewnie bateria padnie po 2 godzinach :P7e88719811dddf5f6476290fb46845d6.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, galakty napisał:

No ja nie gram w gierki, nie sprawdzam co 5 minut fejsika, ale wysyłam i odbieram dziennie po 300-400 SMSów, do tego internet, jakieś wiadomości, pogoda. Parę zdjęć cyknę. Teraz przy 6h SoT mam 57% baterii jeszcze.

Jak mówię, używam jako telefonu, a nie centrum rozrywki. A, czasem odpalę film na YT. 

A co ci do tego jak ja używam telefonu? Sprawdzam FB, messengera bo do tego służy telefon (smsów praktycznie w ogóle), również internet, pogoda, spotify.. MAX 2,5h, w porywach do 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, xxmati96xx napisał:

A trudo dać oprócz zrzutu sot jeszcze wykres?

Boże, nie doładowywałem. Nie będę wszystkiego zrzutami potwierdzał, bo to nie spowiedź ani proces sądowy. Uwierz lub nie.

 

3 minuty temu, Accro napisał:

A co ci do tego jak ja używam telefonu? Sprawdzam FB, messengera bo do tego służy telefon (smsów praktycznie w ogóle), również internet, pogoda, spotify.. MAX 2,5h, w porywach do 2

Obchodzi, bo twierdziłeś, że mam zejść na ziemię (lub inny znawca) i 6h SoT jest NIEMOŻLIWE. Może przy Twoim użytkowaniu, ale jak widac możliwe jest. Telefon służy do sprawdzania FB? A co jak ktoś FB nie ma? To niepotrzebny mu telefon? Nie mogę po prostu, trzymajcie się zdrów! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Accro napisał:

Człowieku, dokładnie to samo było gdy telefon był z WYŁĄCZONĄ, powtarzam WYŁĄCZONĄ transmisją danych, po prostu używanie apek (inb4 fb, messenger - tym razem nie)

Ale nie hurr durr siaomi redmi note 2 trzyma 6h sotu!11!

Jak Wam się chce w ogóle z nim dyskutować na ten temat ;-)  

 

 

Edytowane przez focusik09
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...