Skocz do zawartości

Aktualizacja rom GLOBAL


Matsking

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Kupiełem telefon Xiaomi redmi note 3 PRO 3/32

Dostałem z Rom Global w wersji 7, zaktualizowałem do 8 i otrzymałem język Polski.

Niestety nadal telefon działa na androidzie 5.1.1. Czy będzie aktualizacja do 6.0? (Procek Qualcomm Snapdragon 650)

Wiem że jest MIUI POLSKA na 6.0 ale wolałbym nic nie grzebać przy systemie (mało obeznany jestem w takich sprawach, wgrywałem tylko kiedyś CM11 do Sony Xperia Sola, ale to było dwa lata temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wersji global stable, jest miui 8 ale android nadal 5, 6 będzie pewnie przy następnej dużej aktualizacji. 

W wersji global dev (inaczej beta) jest miui 8 i android 6 od wersji 6.9.9

Jak ci bardzo zależy to pobierasz .zip i przez aplikacje updater, chociaż nie ma szczególnych zmian. Najbardziej widoczna to ta że telefon nas pyta o uprawnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Wszystkonaraz napisał:

Czy w raz z Marshmallow RN3pro dostaje jakieś nowe funkcje użytkownikowi? Czy tylko zmiana numerka i poprawki które nie wypływają widocznie na użytkowanie?

Nie ma nowych funkcji. Zmiany to takie jak pytania o uprawnienia i obsługa nośników (warto zrobic backup karty sd przed aktualizacją) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 17.09.2016 o 21:51, adrx napisał:

Jak ci bardzo zależy to pobierasz .zip i przez aplikacje updater, chociaż nie ma szczególnych zmian. Najbardziej widoczna to ta że telefon nas pyta o uprawnienia. 

Ale jeśli dobrze rozumiem do tego potrzebny jest już odblokowany bootloader?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

 

Po co ludzie się męczą, piszą poradniki, pomagają w innych tematach, jeżeli potem przychodzi jakiś leń i trzeba mu przepisywać wszystko na nowo, bo ciężko użyć Google, czy też wyszukiwarki forumowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...