Jump to content

Android 6

Roberttt

Recommended Posts

Witam

Mam RMN  3 pro z Androide 5.1 i miui polska

Chciał bym zainstalować androida 6  i najlepiej przejść na miui global. ( przy okazji wyczysci tel ze wszystkich śmieci)

1. Skad sciagnąć Adroida 6 i jak zaistalować

2. Jak zaistalowa globala

Ja wiem ze to pewnie jest gdzieś napisane na forum ale szukam i nie mogę znalezdz

Dziekie za pomoc

Tak jest to napisane na forum kilkanaście razy.

1 Udaj się na stronę Xiaomi i pobierz Rom.

2 Global Stable nie pracuje jeszcze na 6.0, jedynie Global Dev ma 6.0.

Jaki obecnie masz Rom? Zakładam, że nie Miui Polska tylko raczej Global Stable (podrzuć screena).

Jedyna opcja, aby już teraz mieć 6.0 należy przejść na Global Dev, ale trzeba się sporo naczytać i wgrać powyższy Rom przez MiFlash. Jeżeli nie za bardzo wiesz o czym piszę to najlepiej pozostań na obecnym oprogramowaniu i czekaj cierpliwie na MM, ok. 4-5 tygodni.

BTW 6.0 nie przynosi żadnych ciekawych zmian.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Aktualizacja przez program aktualizacje z global stable na global dev działa bez problemu. Ściągamy plik ZIP że strony miui.com. ostatni dev to 6.9.9 a później w programie aktualizacje dajemy żeby zaktualizował z pliku ZIP który kopiujemy do folderu download_rom na telefonie. 

7ba115cd1a154f1802fac2c8d7674ae9.jpg

Mam miui polska, i zastanawiam się czy warto przychodzić na 6 no i tym samym na global.

A co trzeba wybrać w recover poza wipe by wyczyścić mi tak telefon, by był zupełnie czysty jak nowy

5 godzin temu, whiro napisał:

Aktualizacja przez program aktualizacje z global stable na global dev działa bez problemu. Ściągamy plik ZIP że strony miui.com. ostatni dev to 6.9.9 a później w programie aktualizacje dajemy żeby zaktualizował z pliku ZIP który kopiujemy do folderu download_rom na telefonie. 

Da się później bez problemu wrócić na Global Stable i aktualizacje OTA ?

7 godzin temu, whiro napisał:

jak by to działało to bym miflashem tego nie robił, nie chciało odczytać danych z pliku zip, a plik był pod instalacje z telefonu, wiec byłem zmuszony pobrac obraz pod miflash ;) 

A odnośnie mojej instalacji. Teraz mam miui polska. Warto instalować global? Jeśli tak to jak. I jeśli wezmę full wipe to mi wyczysci fonA tak jak byby nowy i co trzeba zaznaczyć żeby to zrobić?

16 minut temu, Roberttt napisał:

A odnośnie mojej instalacji. Teraz mam miui polska. Warto instalować global? Jeśli tak to jak. I jeśli wezmę full wipe to mi wyczysci fonA tak jak byby nowy i co trzeba zaznaczyć żeby to zrobić?

tutaj masz Poradnik

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...