Skocz do zawartości

Oferta warta rozpatrzenia ?


Sk4lD1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnio przeglądając olx'a natknąłem się na taka ofetę http://www.olx.pl/oferta/super-smartfon-xiaomi-mi5-pro-w-atrakcyjnej-cenie-CID99-IDhB437.html#ac68f439d0;promoted

Jest to jak na tą wersje telefonu bardzo mała cena, spytałem się o parę rzeczy sprzedającego i szybko odpisał mi że te telefon jest w 100% oryginalny, że kupują około 1000-2000 sztuk miesięcznie, nie zamawiają ich z żadnej strony tylko mają kontakt z działem sprzedaży, do telefonu dają trzymiesięczną gwarancję i po przelewie wysyłają potwierdzenie zakupu.

Chciałbym się zapytać czy wg warto brać tą ofertę pod uwagę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

3 miesięczna gwarancja? Dział sprzedaży Xiaomi? Błagam Cię... Nie pisz, że się na to nabrałeś i wierzysz w to, że koleś zamawia to prosto od Xiaomi...

Czułem że jest w tym jakiś przekręt, chciałem po prostu poznać opinię innych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sk4lD1 napisał:

Czułem że jest w tym jakiś przekręt, chciałem po prostu poznać opinię innych ;-)

Jako sprzedawca w Polsce, powinien oferować 24msc gwarancję z tego co pamiętam. Do tego nie istnieje u nas coś takiego jak "Nówka prosto z fabryki bez pośredników" bo Xiaomi po prostu do nas nic nie wysyła, nie może... Po to są pośrednicy i sklepy w Chinach. Więc spora szansa na to, zę wtopisz tutaj ponad 1tyś na jakąś podróbkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się ktoś o to pytał. Jak Cię za 500zł mogę z naiwności wyleczyć. podać numer konta? Poza tym, jeśli skupują po 1000-2000 telefonów miesięcznie, to na pewno na forum jest ktoś kto od nich kupił, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)a Tu nikt z Mi5 się nie chwali, żeby kupił za tą rewelacyjną cenę od nich...

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wtbn napisał:

Dopiero się ktoś o to pytał. Jak Cię za 500zł mogę z naiwności wyleczyć. podać numer konta? Poza tym, jeśli skupują po 1000-2000 telefonów miesięcznie, to na pewno na forum jest ktoś kto od nich kupił, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)a Tu nikt z Mi5 się nie chwali, żeby kupił za tą rewelacyjną cenę od nich...

Przecież napisali że skupują a nie że sprzedają tyle sztuk :P dlatego nikt z nas nie ma ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem ofertę mi4 za 450 zł nowy. Ze zdjęć pudelka wynikało ewidentnie że to podroba. Poprosiłem o zdj. baterii, pani od razu wypalila, że tel. oryginalny bo prosto od producenta jest :). To napisałem że ze zdjec z oferty ewidentnie wynika że jest to podrobka za 10 minut nie było już oferty ............

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...