Skocz do zawartości

Nowe G-apps'y do Hongmi


FxJ

Rekomendowane odpowiedzi

Było sobie kupić Samsunga, HTC, Sony, LG czy co innego.

Tu nie ma żadnego naśladowania przynajmniej ja nie zauważyłem...

Mam jeszcze Lenovo A820 :P

Dla mnie to tak jak usunięcie menu start w Win8.x - przecież mogę pobrać inny launcher i powinno działać wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze Lenovo A820 :P

Dla mnie to tak jak usunięcie menu start w Win8.x - przecież mogę pobrać inny launcher i powinno działać wtedy.

Jasne że będzie działać tylko launcher będzie paskudny :P

Najładniejszy chyba go launcher.

Nowy start w Windows 8 jest superowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila ale kto kogo naśladuje? Przecież wszystkie na rynku systemy mają app drawera: aosp, sense, touch wiz, LG, Sony itp. Tylko MIUI ma inaczej. Więc w czym problem? Zamiast iść oporem może warto się przyzwyczaić? A przecież zawsze jest wybór. Możesz sobie wgrać jaki launcher chcesz.

Co do google play to bzdura. Nie trzeba paczki aktualizować na nowszą bo Google Play sam się aktualizuje do najnowszej wersji.

Wysłane z mojego MI 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila ale kto kogo naśladuje? Przecież wszystkie na rynku systemy mają app drawera: aosp, sense, touch wiz, LG, Sony itp. Tylko MIUI ma inaczej. Więc w czym problem? Zamiast iść oporem może warto się przyzwyczaić? A przecież zawsze jest wybór. Możesz sobie wgrać jaki launcher chcesz.

Co do google play to bzdura. Nie trzeba paczki aktualizować na nowszą bo Google Play sam się aktualizuje do najnowszej wersji.

Wysłane z mojego MI 2

Tylko wytłumaczę o co mi chodziło że "Xiaomi naśladowało Windows 8" pod względem paska start - drawera (analogia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila ale kto kogo naśladuje? Przecież wszystkie na rynku systemy mają app drawera: aosp, sense, touch wiz, LG, Sony itp. Tylko MIUI ma inaczej. Więc w czym problem?

Po co drawer, jak jest możliwość tworzenia folderów i wrzucania do nich ikonek. To tak jakby mieć dowolną liczbę drawerów (od 0 - przez 1 - do ile się zapragnie) i umieszczać w nich ikonki wg własnego porządku i preferencji. Folder można też dodać na dolnym "pasku stanu" (wiem, że to się inaczej nazywa, ale zapomniałem jak) i wtedy funkcjonalnie od prawdziwego drawera prawie się nie różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...