dreamy

problem z aktualizacją do androida 6.0

Recommended Posts

Czy mógłby mi ktoś napisać jak zaktualizować system do 6.0? Robię wszystko po kolei wg. metody 2 https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ i nic. Wgrałam już wersję MIUIPolska cancro 5.12.17, jak kazali tutaj https://miuipolska.pl/.../9004-mi3mi4-miuipolska-miui-7.../, ale nie mogę dalej wgrać 6.0...


Wybrałam plik xiaomi.eu_multi_MI3WMI4W_6.9.8_v8-6.0.zip dla Mi4, zmieniłam nazwę na update.zip, wgrałam go w pamięć wew. i cały czas mi w recovery wyskakuje failed. po wejściu w updaterze w 3 kropeczki i wybraniu zainstaluj z zip pojawia mi się czarny ekran i komunikat, że aktualizacja się nie powiodła. potem wybieram angielski i dalej jak w instrukcji (install update.zip to system -> reboot).

 

Nie mam pomysłu, co robię nie tak. Będę wdzięczna za jakieś rady, im bardziej łopatologicznie, tym lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sprawdziłaś, czy suma kontrolna pobranego pliku się zgadza? Pobierz go raz jeszcze, dla świętego spokoju i spróbuj ponownie, bez kombinacji ze zmianą nazwy pliku, korzystając z metody Updater-trzy kropki-zainstaluj z zip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

już mi się udało :) jakimś cudem dwukrotnie źle się pobrał plik i stąd te całe problemy. jednak lepiej takie rzeczy robić jak się jest wypoczętym, bo rano mi to zajęło parę minut, a w nocy ślęczałam parę godzin. bardzo dziękuję za odzew i miłego dnia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.