Skocz do zawartości

Niestabilny dotyk


buzias

Rekomendowane odpowiedzi

Podałem dokładną nazwę tego co mam w informacjach o telefonie bo ktoś nie potrafił poprostu powiedzieć czy może być to jego winą. Wiem że to śmieciowe. Napisałem czy mogę coś zrobić przed odblokowaniem bootloadera i wgraniem miui polska, wiem że mam to zrobić bo to nie mój pierwszy telefon Xiaomi. Na co dzień używam mi5. I nie mam pojęcia skąd twierdzenie że kupuję telefon bo jest tani i mówię że to zły telefon, czy gdzieś tak napisałem?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sorry jak uraziłem. Skoro jesteś taki obeznany w temacie telefonów Xiaomi to widocznie zły dotyk i jednoczesne wciskanie się "8" i "i" jest winną dużych palców :) używaj tego najmniejszego palca :P. Myślisz, że ktoś Ci odpowie czy to winna jakiegoś syfiastego romu? Skoro masz zablokowany bootloader to wgraj sobie najnowszy china dev i się przekonasz co winne czy rom czy duży palec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę dokładniej czytać. Gdyż pytałem czy przed wgraniem mogę coś z tym zrobić. Skoro nie potrafisz doradzić to nie pisz wciąż tego samego bo wgranie Miui polska to oczywistość i w żaden sposób tym nie pomagasz. Szukam kogoś kto ma jakąś wiedzę w temacie i udzieli konkretnej odpowiedzi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jedno czy masz zamiar używać telefon ze śmieciowym romem? Jak tak to pewnie nikt Ci nie pomoże, a jak nie masz zamiaru siedzieć na śmieciowym romie to wgraj xiaomi.eu i sam sprawdź jak jest z dotykiem. Ogólnie mi4c ma mało precyzyjny dotyk w porównaniu do moich poprzednich telefonów ale nie jest tak aby mi to przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...