Skocz do zawartości

LG G4 czy Xiaomi Redmi Note 3 Pro


Lexarr

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszę swoją sytuacje. Mam od roku LG G4, który złapał bootloopa (wada fabryczna g4). Jest teraz na gwarancji, ale boję się, że kiedy wróci i zepsuje się znów np. za rok to nie będzie mi się opłacało go naprawiać. Dlatego pomyślałem, że sprzedam G4 i kupie Redmi Note 3 Pro. Cena podobna, chyba że polecacie innego Xiaomi do max 1000zł

 

Na korzyść Xiaomi:

  1. Dużo pojemniejsza bateria
  2. mniejsza rozdzielczość
  3. czytnik linii papilarnych
  4. miui
  5. nowy telefon wytrzyma dłużej niż roczny

Na korzyść LG G4

  1. Flagowiec znanej marki
  2. trochę sentyment, ale jeśli xiaomi lepszy to pożegnam bez żalu 
  3. Nie wiem co jeszcze, powiedzcie czy taka wymiana ma sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na aparacie to mi tak nie zależy, a dokładać nie chce, bo chcę tanim kosztem czegoś świeżego. Bym może G4 sprzedał za ok 900zł i max 100zł dołożyć. A XRN3Pro... No właśnie, czy bym stracił na tym to nie wiem. 

Mi5 to już z 1500zł, a w dodatku ekran mniejszy, a 5,5 to dla mnie minimum w sumie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tpawel napisał:

Zależy czy będziesz siedział na miui czy lubisz customy typu CM, bo faktycznie w takim wypadku lepiej coś na snapie kupić. Jeśli lubisz miui to ten x20 i x25 to świetne, energooszczędne procki. Do tego OLED.

 Oled!! Nie wymawiaj tego słowa :P Bo coś mnie bierze :) Zakupiłem  na Ibuygou dwie sztuki w różnych kolorach 3/64 x25, ten który mnie urzeknie zostaje ze mną ,drugi pójdzie na licytacje :) Udało mi się kupić w bardzo dobrych cenach pierwszy za 1050zł drugi za 970zł ( z kuponem na -18euro) nie licząc przesyłki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lexarr napisał:

@up Mediatek, nie wiem czy można mu ufać :)

Myślę że gdybyś nam napisał do czego Ci służył LG , to byśmy mogli odpowiedzieć, czy starczy Ci Mediatek czy potrzebny Snap.

4 minuty temu, tpawel napisał:

Które kolory kupiles?

Do wyboru miałem tylko dwa. Złoty i biały, nigdy bym się nie skusił na złoty, ale na zdjęciach nie renderowanych wrzuconych na forum wygląda świetnie, mając białego Mi4 już trochę mi się przejadł ten kolor (dobrze że chociaż plecki mam drewniane), ale zobaczę jak mi przyjdą i wtedy podejmę tą arcy ważną decyzję :P Na Gearbest widzę też do niego "pełne" szkła w trzech kolorach, które będę zamawiał, to zawsze front będzie można sobie zamienić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna paczka zakupiona w piątek  już dziś nadana , czyli Redmi Pro białe i Redmi 3s dla córki, druga zakupiona wczoraj Redmi Pro złote dla mnie :D i Redmi 3s pro dla kolegi jeszcze nie ,pierwsza z full ubezpieczeniami ,druga na chybił trafił bez ubezpieczeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 i to Euro :D (Redmi pro i Redmi 3s), chodzi mi o ubezpieczenie od Vatu , w obu przypadkach wybrałem Dhl , a czytając to wywnioskowałem że Ibuygou mocno zaniża kwotę  i w piękne opakowania z misiami pakuje :) , widziałeś w jednym temacie? dwa Xiaomi Mi5 i kwota 20$ ,to nawet jak napiszą 50$ to vatu zapłacimy z kolegą i obsługa dhl ok 100 zl, czyli tyle co ubezpieczenie od Vatu ok 20 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...