Skocz do zawartości

Kilka ogólnych pytań o RN3P i sklep


Maryjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam RN3P od piątku, przyszedł po południu z 45% baterii. Wieczorem już miał poniżej 20%, po zapoznawaniu się z menu jedynie. Naładowałem wieczorem telefon i w trybie mega oszczędnym dotrzymał do teraz, czyli ponad 3 dni. Wyłączyłem synchronizacje, usunąłem fejsa działającego w tle, jasność jest automatyczna a z baterii znika procent co jakies 3 minuty od samego przeglądania ustawień. Czy to normalne? w podobny sposób znika bateria jak w coś gram a powinna rozładowywać się szybciej. wersja softu global 8.0. Miałem LG G2 z mniejszą baterią i wyświetlaczem, on trzymał 3 dni w podobnym użytkowaniu jak xiaomi.

   Kupiłem telefon na xiaomi.com.pl, ale z nimi jakoś nie ma kontaktu, pisałem maila przed zakupem i dzwoniłem i tylko poczta. Mógłby ktoś opisać swoje spostrzeżenia o tym sklepie?

Edytowane przez Maryjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień oprogramowanie na najnowsze Global Stable (jest język polski oraz google apps). Zrób przy okazji pełne czyszczenie (przywróć do ustawień fabrycznych).
Naładuj do pełna i daj telefonowi dzień, dwa - powinno się ustabilizować.

A opinie o sklepie radzę czytać przed zakupem, a nie po.
Ja nie korzystałem z ich usług, ale w temacie na tym forum poświęconym sprzedawcom (tak, jest taki) bardzo dużo ludzi ich odradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, musek napisał:

Zmień oprogramowanie na najnowsze Global Stable (jest język polski oraz google apps). Zrób przy okazji pełne czyszczenie (przywróć do ustawień fabrycznych).
Naładuj do pełna i daj telefonowi dzień, dwa - powinno się ustabilizować.

A opinie o sklepie radzę czytać przed zakupem, a nie po.
Ja nie korzystałem z ich usług, ale w temacie na tym forum poświęconym sprzedawcom (tak, jest taki) bardzo dużo ludzi ich odradza.

Soft Global Stable mam najnowszy, zainstalowany po kupieniu od razu. Właśnie ładuje telefon i po tym przywrócę go do ustawień fabrycznych. Zobaczymy czy coś się zmieni.

No mogłem sprawdzić lepiej opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rybcia025 Chyba temat Ci się pomylił. Zapraszamy do wątku o sprzedawcach - tam poczytaj i znajdziesz odpowiedź.

@Maryjusz MIUI często zaraz po instalacji optymalizuje sobie procesy i zasoby. Można wtedy zobaczyć na zużyciu baterii proces dex2oat, który za to odpowiada. Po około 2 dniach powinno się ustabilizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...