Skocz do zawartości

Nie działa czytnik i przycina się


Laik95

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł do mnie wczoraj Redmi Note 3 Pro 3/32 zamówiony u xon24. Po wyciągnięciu z pudełka i wstępnej konfiguracji wydawało się, że wszystko jest ok. Telefon zaktualizował się do MIUI 6.9.9 i zaczął się ciąć. Są to takie mikro przycięcia. Nie da się także skonfigurować czytnika lini papilarnych. Jak wchodzi się w ustawienia to się zacinają i po minucie aplikacja ustawienia crashuje. Próbowałem zainstalować Ostatniego Deva global miflashem ale nie idzie jakiś błąd krytyczny wywala. Próbowałem także wgrać ten sam rom poprzez update w telefonie. Poszło, ale nic to nie dało. Ustawienia fabryczne przywracałem, także nic to nie dało. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, jakieś pomysły żeby telefon działał normalnie i był w 100% sprawny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to, nie pomogło. Udało mi się zainstalować deva 6.9.9 przez miflash, ale nic to nie dało,  tak samo się tnie i czytnik nadal nie działa. Instaluje teraz wersję stable gobala mam nadzieję, że to pomoże. 

Edytowane przez Laik95
Post pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć miui 7 global stable z pewnego źródła? Wgrałem MIUI 7.3 global stable. Czytnik nadal nie działa. Wygląda to tak samo jak na MIUI 8 global stable. Jak chcę dodać odcisk palca wchodząc w Hasło i odciski to cofa mnie do głównych ustawień. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Laik95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uratowałem go! Jakiś Chińczyk nie przyłożył się do swojej pracy i taśma od czytnika była wpięta na odpier**l i cała pognieciona. Rozebrałem plecki, wyprostowałem taśmę i podpiąłem ponownie. Czytnik jest teraz sprawny w 100% :) i telefon nie musi z powrotem lecieć do Chin. Brawo ja :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...