Jump to content

Nie działa czytnik i przycina się

Laik95
 Share

Recommended Posts

Przyszedł do mnie wczoraj Redmi Note 3 Pro 3/32 zamówiony u xon24. Po wyciągnięciu z pudełka i wstępnej konfiguracji wydawało się, że wszystko jest ok. Telefon zaktualizował się do MIUI 6.9.9 i zaczął się ciąć. Są to takie mikro przycięcia. Nie da się także skonfigurować czytnika lini papilarnych. Jak wchodzi się w ustawienia to się zacinają i po minucie aplikacja ustawienia crashuje. Próbowałem zainstalować Ostatniego Deva global miflashem ale nie idzie jakiś błąd krytyczny wywala. Próbowałem także wgrać ten sam rom poprzez update w telefonie. Poszło, ale nic to nie dało. Ustawienia fabryczne przywracałem, także nic to nie dało. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, jakieś pomysły żeby telefon działał normalnie i był w 100% sprawny? 

Robiłem to, nie pomogło. Udało mi się zainstalować deva 6.9.9 przez miflash, ale nic to nie dało,  tak samo się tnie i czytnik nadal nie działa. Instaluje teraz wersję stable gobala mam nadzieję, że to pomoże. 

Edited by Laik95
Post pod postem

Wgrałem najnowsze  global stable. Przycięcia zniknęły, ale czytnik linii papilarnych nadal nie działa. Po wejściu w ustawienia jest crash. Czy to wina sprzętu czy można coś z tym jeszcze kombinować? Sorry za post pod postem. 

Gdzie mogę znaleźć miui 7 global stable z pewnego źródła? Wgrałem MIUI 7.3 global stable. Czytnik nadal nie działa. Wygląda to tak samo jak na MIUI 8 global stable. Jak chcę dodać odcisk palca wchodząc w Hasło i odciski to cofa mnie do głównych ustawień. Jakieś pomysły?

Edited by Laik95

Uratowałem go! Jakiś Chińczyk nie przyłożył się do swojej pracy i taśma od czytnika była wpięta na odpier**l i cała pognieciona. Rozebrałem plecki, wyprostowałem taśmę i podpiąłem ponownie. Czytnik jest teraz sprawny w 100% :) i telefon nie musi z powrotem lecieć do Chin. Brawo ja :D

• Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...