Sign in to follow this  
gagatek

Automatyczna aktualizacja miui?

Recommended Posts

Witam,

Pytanie, wyciągam dziś telefon z kieszeni patrzę a tu czarny ekran i na dole pasek juz na 90% pod nim napisane optymalizacja aplikacji potem podziel się wrażeniami na miupolska.pl o co chodzi? Czy to tak się ma samo aktualizować bez mojej wiedzy???:o a jakbym czekał na jakiś ważny telefon a tu mi się aktualizacja odpaliła???:o

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Nie wiem co Ci się tam podziało ale nie jest to na pewno żadna automatyczna aktualizacja. Poza tym proponuję napisać w dziale swojego telefonu bo zaraz wywala stąd ten temat. 

34 minuty temu, pull1990 napisał:

Nie wiem co Ci się tam podziało ale nie jest to na pewno żadna automatyczna aktualizacja. Poza tym proponuję napisać w dziale swojego telefonu bo zaraz wywala stąd ten temat. 

Umieściłem w dziale mojego telefonu, chciałem przenieść/usunąć ten konkretny temat ale niestety nie mogłem...

18 minut temu, Redmi2 napisał:

A skad wiesz? Jakos nie widze aby napisal ze ma xiaomi.eu moze ma bp china lub dev i w updater ma zazonaczone aby pobieral i instalowal automatycznie aktualizacje.

A moze tel sie zrestartowal z powodu jakiegos bledu itp.

Za malo podanych objawow i jaki rom.na jaki sie zaktualizowal.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Jak się wyświetla komunikat: 

1 godzinę temu, gagatek napisał:

podziel się wrażeniami na miupolska.pl

to raczej ma Xiaomi.eu a nie china/global. Mógł też zrobić przez przypadek jakieś wipe albo instalował jakieś modyfikacje.

7 godzin temu, Redmi2 napisał:

A skad wiesz? Jakos nie widze aby napisal ze ma xiaomi.eu moze ma bp china lub dev i w updater ma zazonaczone aby pobieral i instalowal automatycznie aktualizacje.

A moze tel sie zrestartowal z powodu jakiegos bledu itp.

Za malo podanych objawow i jaki rom.na jaki sie zaktualizowal.

Xiaomi mi4c.

Soft: Wersja android 5.1.1 LMY47V

Wersja MIUI: MIUI 8 by xiaomi.eu 6.7.21 (wersja rozwojowa).

Nie mógł być to restart, ponieważ w tedy nie ma paska na dole z % ani w/w napisów z pierwszego posta

Jak dla mnie, coś się zwaliło i telefon wyczyścił sobie cache dalvik/art, a przy tym musiał przeprowadzić optymalizację aplikacji, zdarzało mi się to na Mi4 z miesiąc temu, że przy 2 restarcie po aktualizacji potrafił przeprowadzić kolejną optymalizację. Nie ma się czym przejmować.

Przed chwilą miałem to samo. Podłączyłem ładowarkę i z uwagi na wolne ładowanie, postanowiłem uruchomić ponownie telefon. Po uruchomieniu wyrzucał błąd usług Google play, więc jeszcze raz go zrestartowałem. Przy uruchamianiu zobaczyłem komunikat o aktualizacji, przeszedł procedurę i działa. 6.9.8

16 godzin temu, Redmi2 napisał:

A rom ten sam masz dalej na tel?

Był ten sam, nic nie aktualizowałem.  Dopiero wczoraj wgrałem najnowszy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this