Skocz do zawartości

Automatyczna aktualizacja miui?


gagatek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie, wyciągam dziś telefon z kieszeni patrzę a tu czarny ekran i na dole pasek juz na 90% pod nim napisane optymalizacja aplikacji potem podziel się wrażeniami na miupolska.pl o co chodzi? Czy to tak się ma samo aktualizować bez mojej wiedzy???:o a jakbym czekał na jakiś ważny telefon a tu mi się aktualizacja odpaliła???:o

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, pull1990 napisał:

Nie wiem co Ci się tam podziało ale nie jest to na pewno żadna automatyczna aktualizacja. Poza tym proponuję napisać w dziale swojego telefonu bo zaraz wywala stąd ten temat. 

Umieściłem w dziale mojego telefonu, chciałem przenieść/usunąć ten konkretny temat ale niestety nie mogłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Redmi2 napisał:

A skad wiesz? Jakos nie widze aby napisal ze ma xiaomi.eu moze ma bp china lub dev i w updater ma zazonaczone aby pobieral i instalowal automatycznie aktualizacje.

A moze tel sie zrestartowal z powodu jakiegos bledu itp.

Za malo podanych objawow i jaki rom.na jaki sie zaktualizowal.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Xiaomi mi4c.

Soft: Wersja android 5.1.1 LMY47V

Wersja MIUI: MIUI 8 by xiaomi.eu 6.7.21 (wersja rozwojowa).

Nie mógł być to restart, ponieważ w tedy nie ma paska na dole z % ani w/w napisów z pierwszego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, coś się zwaliło i telefon wyczyścił sobie cache dalvik/art, a przy tym musiał przeprowadzić optymalizację aplikacji, zdarzało mi się to na Mi4 z miesiąc temu, że przy 2 restarcie po aktualizacji potrafił przeprowadzić kolejną optymalizację. Nie ma się czym przejmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem to samo. Podłączyłem ładowarkę i z uwagi na wolne ładowanie, postanowiłem uruchomić ponownie telefon. Po uruchomieniu wyrzucał błąd usług Google play, więc jeszcze raz go zrestartowałem. Przy uruchamianiu zobaczyłem komunikat o aktualizacji, przeszedł procedurę i działa. 6.9.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...