Skocz do zawartości

MI5s nadchodzi... Ewolucja


penetratore

Rekomendowane odpowiedzi

beda dostepne juz w dzien premiery ?

wersja za 345 jak dla mnie najoptymalnijesza  bo zazwyczaj te najslabsze/najtansze  wersje maja ograniczony procesor i nie tylko chyba

tak jak w wypadku mi5 obecnego - ta najtansza wesja ma slabsza pamiec porcesor i w sumie nie wiem co jeszce ..........

 

to jak wyjdzie eska to ile bedzie warty obecny mi 5 250$?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mi5 spadnie albo nie:) zależy ile zapasu mają. Mi4 i mi4c zapasu u operatorów była masa stąd spadek cen i kanibalizacja przez te modele serii redmi. Tutaj wcale tak być nie musi. Wystarczy popatrzeć na redmi note 2, ceny po wprowadzeniu trójki ledwo się ruszyły. A teraz z tego co widać jest nawet od niej droższy.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Mi 5S Plus – specyfikacja techniczna:

5,7-calowy ekran o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli) i jasności 650 nitów

4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 z GPU Adreno 530

4 lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4

do 256 GB pamięci flash typu UFS 2.0

czytnik kart pamięci microSD

kamerka do wideorozmów i selfie

podwójny aparat fotograficzny

bateria o pojemności około 3500-4000 mAh z Quick Charge 3.0

Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, GPS, NFC

modem 4G/LTE

dual SIM

złącze USB C

Android 6.0 Marshmallow z MIUI 8

źródło: gizmochina

The following two tabs change content below.

 

 

A ten wynik z benchmark to podobno nie mi 5s tylko mi note-  kolejna produkcja nie wiem jakie oznaczenie 2 lub 3 nie wiem już gubue się w tych modelach 

Screenshot_2016-09-25-15-03-58-951_com.android.browser.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy zobaczymy jakie będą ceny. Wystarczy zobaczyć jakie ceny ma redmi pro, najdroższa werjsa kosztuje ponad 300$ i mi5s na bank nie będzie tańszy. Jedno jest pewne, zbytnio szaleć nie mogą. Leeco le 3 pro dyktuje ceny

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

LeEco nie maja, z tego co sie orientuje, alternatywnego, sensownego romu niestety. a bez dobrego software najlepszy hardware nie da rady (jak w zyciu) 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi5s wyglada tak jak chcialem aby mi5 wygladal. Teraz konstrukcja powinna byc sztywniejsza. Ciekawe czy gps sie nie pogorszy przez metalowy tyl. Kusi, pewnie kupie gdy wyjdzie wersja b20. Tylko szkło 2,5 którego nie lubie.

Edytowane przez Bohyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakuje mnie cena... 300$? Tak wiem, w IBG będzie pewnie 400$, ale pół roku i spadnie. 

Trochę szkoda mi osób, które kupiły Mi5 niedawno. Bo Mi5S to nie tylko nowszy telefon, ale znacznie lepszy, 3D Touch, czytnik pod szkłem, Snap 821.. Do tego brak ceramiki, telefon wytrzymalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być kółko pod ekranem, a potem już jest jajo. Wersja plus ma z tyłu czytnik czy mnie oczy mylą? Dodatkowo zrobili sobie dołek jak w Moto G? I ten nieszczęsny dualsim. Jedynie procek oraz ilości pamięci mogą się spodobać osobom o wygórowanych wymaganiach. Jak dla mnie to robicie chype jakby to był iPhone/srajfon. Znowu posiedzę podziękuję.

Edytowane przez preston2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5s ma ładną bryłę, trochę szkoda, że faktura to jakby szczotkowane aluminium, wolałbym mat. No ale może rysy nie będą rzucać się w oczy. Szkło frontowe 2,5d też mnie irytuje, więcej minusów niż plusów jak dla mnie. Jestem na etapie szukania następcy mi4, i wytrzymywałem się z decyzją do premiery, chyba dobrze zrobiłem. Tak czy siak trzeba poczekać na pierwsze opinie.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, galakty napisał:

Zaskakuje mnie cena... 300$? Tak wiem, w IBG będzie pewnie 400$, ale pół roku i spadnie. 

Trochę szkoda mi osób, które kupiły Mi5 niedawno. Bo Mi5S to nie tylko nowszy telefon, ale znacznie lepszy, 3D Touch, czytnik pod szkłem, Snap 821.. Do tego brak ceramiki, telefon wytrzymalszy.

Nie zgodzę się z Tobą zupełnie. Sam zakupiłem Mi5 64GB i rozważałem również zakup Mi5S, ale tego nie zrobię. Po pierwsze opcja 64GB ma dokładnie tyle samo ramu, nie posiada 3d touch, bateria 3200 nie zrobi tutaj kompletnie różnicy. Także nie widze kompletnie sensu zmiany Mi5 na Mi5s na wersję 128Gb bo tyle pamięci nie jest przeze mnie wykorzystywane. Więc jaki jest sens kupowania nowego Mi5s ? Na dodatek aparat zostaje bez zmian. Moim zdaniem wydanie Mi5s w wersji 64GB mija się z celem. Wziąłbym Mi5s gdyby posiadał lepszy aparat, miał to 6GB ramu, 3D Touch oraz był wykonany z solidniejszych materiałów. Wymiana Mi5 na Mi5s to żadna zmiana. Czekam na recenzję Mi5s.

Edytowane przez ziomeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...