Skocz do zawartości

MI5s nadchodzi... Ewolucja


penetratore

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, penetratore napisał:

 

chyba nie ma co oczekiwać innowacyjności? Narazie to naśladują głównych graczy.

 

Zastanawiam się dlaczego dają NFC zamiast ładowania bezprzewodowego? Używa ktoś NFC?

Mnie bardziej zastanawia kiedy zaczną konkurować aparatem z innymi flagowcami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. ... Aparat to temat rzeka,

1. kupujesz gotowca .. Np od Sony,

2. Kupujesz firmę zew która tym się zajmuje.. Np jak Leica... Mają dobra nazwę marketingowy Ale z rynkiem mobilnym mało wspólnego

3. Rozwijasz aparat i technologie samemu Ale na to trzeba kupę kasy..

Xiaomi wybrało raczej wersje nr 1. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, penetratore napisał:

Zastanawiam się dlaczego dają NFC zamiast ładowania bezprzewodowego? Używa ktoś NFC?

no codziennie do płacenia w sklepie z peopay. Więc ja bardziej widzę sens nfc niż ładowania telefonu bez możliwości korzystania z niego bez przerywania ładowania;p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cincin27 napisał:

A po co to ładowanie bezprzewodowe? I tak telefon musi leżeć na podstawce, która jest podłączona do prądu. IMO zero korzyści.

Korzyścią dla mnie jest choćby brak konieczności podpinania samego telefonu do kabelka. To też zmniejsza ryzyko fizycznego uszkodzenia portu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacić zbliżeniowo to płacę kartą, nie telefonem. 

A bezprzewodowe ładowanie dobre na noc, zawsze ładuję do rana, więc kładę telefon na stacji i rano gotowy. Nie używam telefonu, gdy go ładuję. Nie każdy łapie pokemony albo słucha muzyki ładując telefon (pozdrawiam hejterów Apple przy okazji).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega galakty. Telefon do ładowania odkładam na noc, więc wygodniej dla mnie byłoby go po prostu odłożyć. Pewnie należę do mniejszości ale w jednym smartfonie wyłamał/uszkodził mi się port USB. Jak jest taka technologia na rynku to czemu nie korzystać. Swego czasu Samsung miał pod klapką z tyłu piny aby dokupić sobie matę do QI. i tak naprawdę tego oczekuje

wystukane w Tapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cake napisał:

lol serio tak szybko mi5s? Trochę przeginają z ilością telefonów. Stale się wstrzymuję z zakupem bo co 3 miesiące nowy telefon xD

Takim sposobem to ja już kupuję telefon od grudnia, także znam uczucie, ale się w końcu przełamałem i zamówiłem Mi5 3/64 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ploteczki
http://www.gizchina.com/2016/09/23/dual-camera-confirmed-xiaomi-mi5s-plus-frontal-photo-pricing/

- podwójny aparat :) nice ... (na tym mi akurat zależ)
- 300$ - dobra cena nawet licząc że u pośrednika bedzie wiecej
- zniknął przycisk Home .. wiec może ploteczki o tym bedą jednak prawdziwe i czytnik lini papilarnych będzie pod szybą 

Poza tym to wykapane MI5..
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, penetratore napisał:

- podwójny aparat :) nice ... (na tym mi akurat zależ)

Jak nie zrobią dobrego software pod ten drugi aparat (a Xiaomi w aparatach słynie z olewania tego tematu) to żaden feature to nie będzie. W Redmi Pro jest on bezużyteczny, za długo trwa ustawianie czegokolwiek, a jakości zdjęcia nie poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupić Mi5 64gb. :D Czekam na Mi5s. 

9 godzin temu, tpawel napisał:

Ta... 280$ kosztuje dla nas najsłabsza wersja mi5 to na pewno mi5s będzie po 300 :D

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Nawet jeśli cena za wersję 64gb będzie wynosić 1500/1600zł to i tak genialna cena. Jak za cenę wersji 64gb mi5 zapłacimy tyle. 

Przypuszczane ceny:

  • 299 USD za wersję smartfona z 6 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej "Zapewne z pośrednikiem wyjdzie ~1500zł"
  • 345 USD za wersję 6 GB RAM/128 GB ROM "Pośrednik ~1700zł"
  • 405 USD za wersję 6 GB RAM/256 GB ROM "Pośrednik ~2000,2100zł"

Oczywiście sprytniejsi sprowadzą sobie telefon prosto z chin.

Poczekamy zobaczymy, ja już wiem co zakupię. :) Mam nadzieję, iż w tej wersji telefonu uświadczymy lte w Polsce. 

Edytowane przez Buullo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...