Skocz do zawartości

Mi4c od Goldway wgranie MIUI Polska


captainpabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy tylko że polecenie masz wykonać w folderze adb który jest na dysku c, tam jest ten program fastboot.exe

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Uruchom cmd i wpisz cd adb i enter potem wpisz te komendę fastboot oem unlock

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 404 napisał:

już coś mi ruszyło :o

Teraz jest tak, Miflash wskazuje folder z obrazem systemu i biorę flash i nic się nie dzieje...

W magazynie brak miejsca dla wykonania polecenia. Max buffer sector is 256.

dotyczy telefonu czy pc ? :P

I tak będziesz mieć w tym systemie co został zabity przez microsoft ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto potrafi mi pomóc w poniższej sytuacji....

Uruchamiam Miflash wskazuje katalog z obrazem systemu, zaznaczam flash all potem flash. Proces idzie poprawnie do otrzymania komunikatu na czerwono: "W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia."

 

PS wyczytałem w necie, że podobno na Miflash beta ten komunikat/błąd nie wyskakuje i teraz ogromna prośba do was czy byłby ktoś w stanie pobrać stąd LINK i wstawić dla mnie na jakiś darmowy serwer, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 404 napisał:

"W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia."

Masz zapewne 32 bitowy system?

 

1 godzinę temu, 404 napisał:

w stanie pobrać stąd LINK

a ciezko zapracowac na 1 kredyt? :D

Mialem ten sam problem co u Ciebie, nowy miflash mi wcale nie pomogl..... Szukaj kompa z 64-bitowym systeme, wszystkie problemy odejda ;)

https://files.fm/u/gyz83pnk

Edytowane przez kamillm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamillm @slimdick

Zainstalowałem ten Miflash beta i tam nie ma opcji "Flash all" tylko jest: clean all / save user data / clean all and lock

Jestem w kropce... doradźcie

Wyczytałem w necie, że ta beta powinna pomóc, dlatego próbuje z nią coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu się nie da...

a czy istnieje jakaś szansa aby ten proces pominąć i nie instalować xiaomi.eu czy jakiś innych romów tylko na przykład wgrać jakoś globala ? Może dałoby radę wrzucić jakoś system/jego obraz na telefon i przez telefon zainstalować czy coś takiego... hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 404 napisał:

Może dałoby radę wrzucić jakoś system/jego obraz na telefon i przez telefon zainstalować czy coś takiego... hmm ?

Nie ma takiej opcji. Global/dev wrzucisz przez miflash. Xiaomi.eu przez TWRP innej opcji nie ma. Ogolnie daruj sobie wgrywanie softu i zerknij czy jak spróbujesz wgrac TWRP to nie pojdzie, czasami tak bylo.  Druga rzecz zerknij czy nie wejdzie Ci soft w tryboe fastboot nie EDL tak tez czasem jest. Ja w dwoch Mi4C tak mialem wrzucalem dev w EDL wyrzucalo ten blad, nastepnie przechodzilem do fastboot i normalnie ladowalo soft. Mimo iz wczesniej pokazywalo w fastboot,w miflash ze mam zablokowany bootlader ;] Taka magia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowolny LINUX i w trybie fastboot bez problemu można wszystko zrobić (o ile bootloader odblokowany). Zero zabaw ze sterownikami, ściąganiem odpowiedniej wersji fastboot, czy coś. Po prostu wpinasz kabel, fastboot i adb z repo dystrybucji Linuxa i idzie od strzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, miklo napisał:

Dowolny LINUX i w trybie fastboot bez problemu można wszystko zrobić (o ile bootloader odblokowany). Zero zabaw ze sterownikami, ściąganiem odpowiedniej wersji fastboot, czy coś. Po prostu wpinasz kabel, fastboot i adb z repo dystrybucji Linuxa i idzie od strzała. 

No wlasnie tylko bootlader musi byc odblokowany, oczywiscie ze jak odblokowany bootloader to tylko linux, windowsa omijac szerokim lukiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2017 o 21:42, kamillm napisał:

Jedyny plus linuxa jest taki ze tam nie ma problemu ze sterownikami, podlaczasz jak dziala to dziala, a nie szukanie 50 wersji sterownikow moze 49 zadziala akurat :D W przypadku xiaomi również, podlaczasz i tel bez problemu podłączony, przynajmniej u mnie. 

Jasne, a najlepszy to ten z San Escobar. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...