Skocz do zawartości

Xiaomi.eu/ miuipolska.pl na Androidzie 6 - ogólnie.


Pawel978

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zainstalowany najnowszy dev MIUI 8.1 by xiaomi.eu 6.10.13 (rozwojowa)  + xposed 3.1 + SuperSU-v2.78 wszystko gra ale w:

Informacje o telefonie mam: 6.0.1 MMB29M i poziom poprawek zabezpieczeń Androida jest data 2016-07-01 a na dostępnych screenach na forum widzę datę 2016-10-01

Czym to spowodowane ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, us3r napisał:

Mam zainstalowany najnowszy dev MIUI 8.1 by xiaomi.eu 6.10.13 (rozwojowa)  + xposed 3.1 + SuperSU-v2.78 wszystko gra ale w:

Informacje o telefonie mam: 6.0.1 MMB29M i poziom poprawek zabezpieczeń Androida jest data 2016-07-01 a na dostępnych screenach na forum widzę datę 2016-10-01

Czym to spowodowane ?

 

Witam,
proszę o pomoc.

Redmi Note 3 Pro (650), zrobiłem factory reset i wgrałem kolejno SuperSu, xposed (apk) i zainstalowałem Version 86 przyciskiem.

Komunikat mówi że xposed framework jest zainstalowany ale nieaktywny - sprawdź w logach.

Log w załączeniu (obcięty, resztę wypełniają powtarzające się sekcje błędów).

xposed_error_20161019_200537.log

Edytowane przez Friend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
proszę o pomoc.
Redmi Note 3 Pro (650), zrobiłem factory reset i wgrałem kolejno SuperSu, xposed (apk) i zainstalowałem Version 86 przyciskiem.
Komunikat mówi że xposed framework jest zainstalowany ale nieaktywny - sprawdź w logach.
Log w załączeniu (obcięty, resztę wypełniają powtarzające się sekcje błędów).
xposed_error_20161019_200537.log

Wgraj xposed-v86-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710.zip w twrp i zaskoczy :)


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam Redmi Note 3 Pro ( A przynajmniej tak pisze na pudełku )3gb ram i 32 gb ogólnej oraz 6 rdzeniowy Snapdragon 650 jaki rom z miuipolska jest dla tego telefonu ? Jakiś link by się przydał :)

Kupiłem go w media expert niby z 2 letnią gwarancją i chciałem kupić etui to okazało się że jest na małe i nie wiem też co z tym zrobić bo na aukcji pisało że jest do Pro ( taki mały offtopic jakby ktoś mi też pomógł z tym ;) )

Edytowane przez kojak1989
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Już jakiś czas temu zakupiłem w Technosie Note 3 Pro z opcją wgrania TWRP i instalacji xiaomi.eu (6.8.18). Teraz noszę się z myślą aktualizacji romu (przez OTA nie wyświetla mi się żadne powiadomienie o nowej wersji, więc planuję zrobić to przez TWRP) i tutaj mam kilka problemów w związku z tym, że w kwestii romów jestem nowicjuszem. Czytam już jakiś czas forum i mam jedną wątpliwość: Czy mogę tak po prostu zaktualizować rom xiaomi.eu do najnowszej wersji (np 6.10.13), mimo tego, że moje obecne miui jest na androidzie 5.1? Na forum spotkałem się z informacjami, że w przypadku przejścia z softu na androidzie 5 na 6 trzeba początkowo wgrywać dev rom, a to skutkuje zablokowaniem bootloadera oraz usunięciem TWRP. Z góry dzięki za pomoc i przede wszystkim za wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może mi ktoś powiedzieć co ja w zasadzie sobie wgrałem? 

MIUI 8 GLOBAL 6.11.3 beta 

Jest to na MM 6.0.1 MMB29M. 

Czy to jest wersja dev?  Będą do tego aktualizacje? 

Działa to normalnie. Problemów nie mam oprócz znikania baterii i nie mogę słuchać audio przez USB. Mam taki Dac, który zawsze odbierał dźwięk a teraz z tym się nie komunikuje. Może ma ktoś jakiś pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, groszeka napisał:

Działa to normalnie. Problemów nie mam oprócz znikania baterii i nie mogę słuchać audio przez USB. Mam taki Dac, który zawsze odbierał dźwięk a teraz z tym się nie komunikuje. Może ma ktoś jakiś pomysł. 

To trzeba chyba ustawić w opcjach programistycznych, albo wybrać opcję połączenia USB jako "Audio source" która powinna się pojawić po podłączeniu urządzenia umiejącego odtwarzać dźwięk po usb. Opcje programistyczne włączysz klikając 7 razy na wersję Miui w ustawieniach, "informacje o telefonie". Takie cóś:

Screenshot_2016-11-24-20-16-12-707_com.android.settings.jpgScreenshot_2016-11-24-20-16-20-613_com.android.settings.jpg

Albo włączyć funkcję "Włącz auto kierowanie do urządzeń peryferyjnych audio USB" (przetłumaczone trochę po polskiemu w globalu).

 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...