Skocz do zawartości

Wytrzymałość Mi5


tom_davos

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na YT film prezentujący solidność, a raczej kruchą budowę Mi5. Ma ktoś z Was jakieś złe doświadczenia? Ja ze swojego Mi5 jestem bardzo zadowolony, ale z racji na intensywny tryb pracy, życia w sumie też,obawiam się o to ile pożyje mój Mi5. Zrobił już ktoś crashtest??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz, wyświetlaczem. nie wiem o czego zależy trwałość, miałem różne telefony, różnie z tym bywało. W porównaniu jednak z takim Mi4 to Mi5 jest chyba bardzo kruchy. Z drugiej strony myślę,że taki Huawei P8 lite też raczej wytrzymały nie jest. Niska waga z czegoś musi wynikać. Czyli rozumiem,że nikomu telefon nie spadł na ziemię, ani nie złamał go w kieszeni?

Edytowane przez tom_davos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, qmox napisał:

Przez trzy miesiące jeszcze mi nie upadł, noszony w kieszeni bez etui/bumpera się nie wygiął, pojawiła się tylko jedna rysa na tyle obudowy, oprócz tego nic. 

Rysa na tyle obudowy? Oo, a można wiedzieć od czego? Myślałem, że już ten Gorilla 4 jest nie do zarysowania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, daniel.wu napisał:

Rysa na tyle obudowy? Oo, a można wiedzieć od czego? Myślałem, że już ten Gorilla 4 jest nie do zarysowania. :D

Też bym chciał wiedzieć :P, nie nosiłem go w zapiaszczonej kieszeni, nie kładłem na ostrych krawędziach, a rysa i tak powstała xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi5 od maja, od jakiś 2 tygodni mam jakąś folię/szkło czy coś Nikillina na froncie. Nie mam etui (znaczy mam, ale nie używam ;p), bo bardzo mi się podoba ten telefon wizualnie. Na samym początku (po dwóch dniach?) "zjechał" z pralki na kafelki w łazience, nic mu się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko szkło hartowane i folie z tyłu. Spadł mi już z 3 razy. Dwa razy z ok. pół metra, a przedwczoraj wymsnął mi się z dłoni i poleciał na "ryjca". Huknął o panele. Zero śladów :P Albo głupi ma zawsze szczęście... Tak czy siak chyba najbardziej solidny telefon jaki miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran i plecki dość wytrzymałe, pierwsze crash testy zrobione (z panika w oczach i bliskim zawałem). Ramka strasznie miękka, telefon spadając z 30-40cm na kafelki rogiem na 100% nie wyjdzie bez szwanku, mi4 przyzwyczaiła mnie do większej wytrzymałości ramki :D

tapu tap z mi5 tap tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...