Skocz do zawartości

Mi Pro to... Mi Note 2...?


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, galakty napisał:

Redmi Pro - podwójny aparat

Mi Pro - to samo

Do tego Mi Pro aka Note 2 ma 5.5", a chyba pierwsza wersja była większa? Czyżby miało nastąpić jakieś potasowanie u Xiaomi i Mi Note nie będzie już wielki? Tylko na jego miejsce wejdzie większy Mi Max.

No właśnie niby nie. Jedna z informacji mówiła o ekranie 5,5" zamiast 5,7".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila.

Wszystko cacy. Tylko... Jak jest premiera Mi Pro to nie Mi Note 2. Samo Xiaomi gdzieś ogłaszało, że zmienia nazwę serii Mi Note na Mi Pro? To tak jak by gdy wychodził Redmi 3s nazywać go Mi Note 2 a w rzeczywistości premiera jest Redmi 3s.

I czy już bezpośrednio oświadczyli, że kończą z serią Mi Note? Bo równie dobrze teraz mogą zaprezentować tego Mi Pro i w najbliższej przyszłości Mi Note 2.

No chyba, że się mylę to poproszę o poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poczekajmy jeszcze te 4 dni, bo gdzieś w przeciekach się pojawiała data 14 września. Miejmy nadzieję, że wtedy coś zaprezentują, ale i wyjaśnią jak dalej będzie wyglądało nazewnictwo poszczególnych serii, bo w tej chwili robi się straszny bałagan. Pojawiają plotki o Mi Note 2, potem Mi Pro, teraz ktoś sugeruje, że to może nie być jeden i ten sam telefon tylko dwa różne... Jak tak dalej pójdzie to ludzie, tak jak ja, zamiast kupować ich smartfony, będą woleli poczekać, bo już za kilka dni może się pojawić nowy model. I tak sobie można czekać w nieskończoność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SHIBBY napisał:

Dobra, poczekajmy jeszcze te 4 dni, bo gdzieś w przeciekach się pojawiała data 14 września. Miejmy nadzieję, że wtedy coś zaprezentują, ale i wyjaśnią jak dalej będzie wyglądało nazewnictwo poszczególnych serii, bo w tej chwili robi się straszny bałagan. Pojawiają plotki o Mi Note 2, potem Mi Pro, teraz ktoś sugeruje, że to może nie być jeden i ten sam telefon tylko dwa różne... Jak tak dalej pójdzie to ludzie, tak jak ja, zamiast kupować ich smartfony, będą woleli poczekać, bo już za kilka dni może się pojawić nowy model. I tak sobie można czekać w nieskończoność...

Kupowałem RN2, za chwilę pojawił się RN3, za chwilę RN3 Pro, teraz już RN4..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...